0 %

2021 Ekim
YDS + YÖKDİL Paketi

2021 Ekim YDS + YÖKDİL Hazırlık Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS & YÖKDİL'e hazırlanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm dilbilgisi, kelime, çeviri, okuma, soru tipleri çalışmaları ile özgün ve çıkmış YDS & YÖKDİL sınavlarının anlatımları mevcuttur.

- Bu kurs "Canlı dersler"in olduğu bir kurs olmayıp, tüm anlatımlar şu an itibari ile sistemde yüklü ve erişime hazırdır. Dolayısıyla eğitiminize hemen başlayabilirsiniz. Anlatımların tamamı Yunus Hoca tarafından yapılmıştır. Henüz incelememişseniz örnek video derslere Youtube kanalımızdan 'dan ulaşabilirsiniz. Sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için Nedir? ve Eğitimimiz sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

- Dönem içerisinde yapılacak olan ek canlı dersler sayesinde adaylar Yunus Hoca'ya sorularını sorabilme, gidişatlarını değerlendirebilme ve rehberlik hizmeti alabilme şansı elde edebilecek, yapılacak olan ek anlatımlardan ve çalışmalardan faydalanabileceklerdir.

- Paket içeriğinde 2013 Nisan - 2020 Eylül arası gelmiş olan tüm YDS'lerin (toplam 17 sınav) ayrıntılı çözümleri de mevcuttur.
17 sınav, 1.360 sorunun çözümleri, toplamı 80 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

Bu 17 sınava ek olarak -2014 Kasım ayında ilki yapılan e-YDS'den 2020 Ağustos e-YDS'ye kadar- yapılmış olan toplam 60 e-YDS sonrasında açıklanmış olan 8 farklı soru tipinden 60'ar (Kelime, Gramer, Cümle Tamamlama, Çeviri, Diyalog, Paraphrasing, Paragraf Tamamlama, Alakasız Cümleyi Bulma), toplam 480 sorunun çözümleri, toplamı 25 saat olan video derslerde ayrıntılı şekilde yapılmaktadır.

- Paket içeriğinde ayrıca her alana özgü 6 Özgün YÖKDİL deneme sınavının ve 2020 Mart da dahil şu ana kadar yapılmış olan 5 dönem YÖKDİL sınavlarında çıkmış olan soruların ayrıntılı çözümleri de mevcuttur.
(2021 Şubat ve Mart aylarında yapılacak olan YÖKDİL sınavlarının çözümleri de dönem içerisinde sisteme yüklenmiş olacak, böylece çıkmış sınav adedi 7 olacaktır.)
Her alan için toplamda 13 sınav, 1.040 sorunun çözümleri, toplamı 55-60 saat olan video derslerde ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

- Bu pakette yer alan anlatımlar sayesinde gireceğiniz YÖKDİL/YDS/e-YDS'de sınavında karşılacağınız tüm gramer yapılarını, ihtiyaç duyacağınız tüm kelimeleri ve sınavda başarılı olmak için edinmiş olmanız gereken hızlı ve doğru okuma yapabilme ve soru çözme pratiğini kazanmış olacaksınız.Bu Paket Kimler İçin?


- Paket içeriğinde, temel düzeyden ileri düzeye kadar anlatımlar yer aldığı için bu paket tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YÖKDİL/YDS/e-YDS'de hedefi yüksek olan ve uzun soluklu bir çalışma yapmak isteyen adaylar için ideal paketimizdir.

- Siz paketi aldıktan sonra mevcut durumunuza, ulaşmak istediğiniz hedef puanınıza ve bu çalışmalar için günlük/haftalık ayırabileceğiniz zamana göre Yunus hoca tarafından size özel haftalık bir çalışma programı hazırlanacaktır. Bu program sayesinde sistemde mevcut olan anlatımlardan ve gönderilecek olan kaynaklardan en iyi nasıl faydalanacağınız ayrıntılı bir şekilde tarafınıza sunulmuş olacaktır.Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 10 Ekim 2021 tarihine kadardır. Üyelik başlangıcından itibaren 10 Ekim 2021 tarihine kadar paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

- Paket içeriğinde
- The Ultimate Vocabulary Book for YDS, YÖKDİL
- The Ultimate Grammar Book for YDS, YÖKDİL
- The Ultimate Translation Book for YDS, YÖKDİL
- The Ultimate Practice Book for YDS, e-YDS
- Question Types Book for YDS, YÖKDİL
- Academic Voc. Tests - Preposition Tests
- Reading Book for YDS, e-YDS
- Practice for YÖKDİL - Sosyal/Fen/Sağlık*
kitapları olmak üzere toplam 8 kitap ve Yökdil materyalleri gönderilecektir.
* Okuma ve deneme materyalleri, üyelik sırasında seçeceğiniz alana göre (Sosyal Bil. / Fen Bil. / Sağlık Bil.) gönderilecektir.

Bu 8 kitaba ek olarak anlatımlar sırasında oluşturulan toplam 13 kelime listesi dergisi de tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.

- Paket fiyatımız 1.950 TL'dir. Havale/EFT ya da World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 taksit imkanı bulunmaktadır.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve 2021 Ekim YDS/YÖKDİL Hazırlık Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!