0 %

2021 YDT (YKS-Dil) Paketi

2021 YDT (YKS-Dil) Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL/YDT hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDT sınavına hazırlanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm dilbilgisi, kelime, çeviri, okuma, soru tipleri ve deneme çalışmaları ile çıkmış YDT/YDS/YÖKDİL sınavları anlatımları mevcuttur.

- Bu kurs "Canlı dersler"in olduğu bir kurs olmayıp, tüm anlatımlar şu an itibari ile sistemde yüklü ve erişime hazırdır. Anlatımların tamamı Yunus Hoca tarafından yapılmıştır. Henüz incelememişseniz örnek video derslere Youtube Sayfamız 'dan, hangi bölümde kaç saat içerik olduğuna Mevcut İçerik sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için Nedir? ve Eğitimimiz sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

- Tüm kelime, okuma, çeviri ve gramer çalışmalarımıza ek olarak bu paket içeriğinde 2012-2020 yılları arasında yapılmış olan tüm YDT'lerin (toplam 9 sınav) ve 2013 Nisan - 2019 Aralık arası gelmiş olan tüm YDS'lerin (toplam 16 sınav) ayrıntılı çözümleri de mevcuttur.
25 sınav, 2.000 sorunun çözümleri, toplamı 115 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

- Bu pakette yer alan anlatımlar sayesinde gireceğiniz YDT sınavında karşılacağınız tüm gramer yapılarını, ihtiyaç duyacağınız tüm kelimeleri ve sınavda başarılı olmak için edinmiş olmanız gereken hızlı ve doğru okuma yapabilme ve soru çözme pratiğini kazanmış olacaksınız.Bu Paket Kimler İçin?


- Paket içeriğinde, sistemimizde mevcut olan tüm anlatımlar (Basic-Advanced-Academic/Çıkmış) yer aldığı için bu paket tüm adaylar için uygun bir paketimizdir. Özellikle mevcut seviyesi 20-30 olup, uzun soluklu bir çalışma ile YDT'de yüksek netlere/puanlara ulaşmak isteyen adaylar için ideal paketimizdir.

- Siz paketi aldıktan sonra sizinle yapacağımız birebir görüşme ve uygulayacağımız seviye tespit sınavı sonrasında mevcut durumunuzu tespit edecek ve Yunus Hoca tarafından size özel haftalık bir çalışma programı hazırlanacaktır. Bu program sayesinde sistemde mevcut olan anlatımlardan ve gönderilecek olan kaynaklardan en iyi nasıl faydalanacağınız ayrıntılı bir şekilde tarafınıza sunulmuş olacak.

Süreç boyunca ilerleyişiniz hem rehberlik hocamız hem de Yunus Hoca tarafından takip edilecek, gerekli yönlendirmeler yapılıp, ihtiyaç duyulması halinde haftalık programınızda gerekli değişiklikler yapılacaktır.

Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 2021 Haziran YDT tarihine* kadardır. Üyelik başlangıcından itibaren 2021 YDT tarihine kadar paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.
* 2021 ÖSYM sınav takvimi henüz açıklanmadığı için net bir tarih veremiyoruz ancak beklentimiz YDT sınavının 20 Haziran 2021 tarihinde yapılacağı yönündedir.

- Paket içeriğinde;
- Vocabulary
- Grammar
- Translation
- Reading
- Question Types
- Practice
- YDT Practice Exams
- Geçmiş Yıllar YDS & e-YDS
- Geçmiş Yıllar YDT
olmak üzere 9 kitap, Özgün 18 YÖKDİL denemesinin yer aldığı 6 kitapçık ile 10 kelime listesi dergisi yer almaktadır. Tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecek olan kaynakların ayrıntılarına KAYNAKLARIMIZ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

- Paket fiyatımız 2.100 TL'dir. Havale/EFT ya da World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 taksit imkanı bulunmaktadır.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve 2021 YDT Hazırlık Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden 2021 YDT'ye hazırlanmaya başlayın!

Sormak istediğiniz sorularınız mı var? Bu durumda 05324943785 nolu telefondan bize ulaşabilir ya da sağ altta bulunan kutucuk aracılığıyla aranma talebinizi bize iletebilirsiniz.