0 %

Geçmiş Yıllar YDS + e-YDS Paketi

Geçmiş Yıllar YDS + e-YDS Paketinin İçeriğinde Neler Var?


Bu paket içeriğinde, 2013 Nisan ayında yapılan ilk YDS'den 2020 Eylül ayında yapılmış olan son dönem YDS 'ye kadar çıkmış tüm YDS 'lerin ayrıntılı çözümleri mevcuttur.
Toplamda 17 sınav / 1.360 sorunun çözümleri, toplamı 85 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

Bu 17 sınava ek olarak 2014 Kasım ayında ilki yapılan e-YDS'den 2020 Ağustos e-YDS'ye kadar yapılmış olan toplam 60 e-YDS sonrasında açıklanmış olan 8 farklı soru tipinden 60'ar (Kelime, Gramer, Cümle Tamamlama, Çeviri, Diyalog, Paraphrasing, Paragraf Tamamlama, Alakasız Cümleyi Bulma), toplam 480 sorunun çözümleri, toplamı 24 saat olan video derslerde ayrıntılı şekilde yapılmaktadır.

Paket içeriğinde bu anlatımlara ek olarak YDS öncesinde ÖSYM tarafından yapılmış olan dil sınavlarında (ÜDS/KPDS) gelmiş olan kelime sorularının anlatımının yer aldığı toplam 11 saatlik "Academic Vocabulary Tests" serisi de yer almaktadır. 5 ayrı başlık altında (Verbs - Adjectives - Adverbs - Nouns - Phrasal Verbs) toplam 300 sorunun çözüm videosu sistem üzerinden erişilebilir durumdadır. Bu anlatımlar sayesinde hem kelime tekrarınızı yapabilecek, hem de akademik düzeyde henüz karşılaşmadığınız kelimeler varsa onları da öğrenebileceksiniz. Bu sayede sınavlarda hem kelime sorularında daha iyi bir sonuç elde edebilecek, hem de sınavın genelinde daha hızlı ve doğru bir okuma ve çeviri yapabileceksiniz.Tüm bu anlatımlar sayesinde ÖSYM'nin YDS/e-YDS 'de kullandığı tüm kelimelere, gramer yapılarına hakim olabilecek, soru tiplerine nasıl yaklaşmanız gerektiği konusunda ayrıntılı bilgiler edinmiş olacaksınız.Bu Paket Kimler İçin?


- Mevcut YDS-YÖKDİL puanı 50 ve üzeri olup, yoğun bir çalışma temposu izleyip, bolca soru/deneme çözerek puanını 80 ve üzerine çıkarmak isteyenler için ideal paketimizdir.

- Özellikle YDS/e-YDS 'ye girecek adaylar için sınav öncesinde genel tekrarlarını yapmak, eksiklerini tespit edip bunları gidermek ve sınav pratiği kazanmak adına oldukça faydalı olacak bir pakettir.

- Paket içeriğinde yer alan tüm sınavları e-YDS formatında elektronik (online) olarak da çözebilirsiniz. e-YDS'ye girecek adaylar bu sayede bilgisayar üzerinde soru çözme pratiği de kazanmış olacaklardır.


Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 150 gündür . Üyelik başlangıcından itibaren 150 gün süreyle paket içeriğinden faydalanabilirsiniz.

- Bu paketimizde yer alan ve toplamı 120 saat olan video dersleri 150 gün süresince istediğiniz kadar, sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

- Paket içeriğinde kaynak gönderimi bulunmaktadır . Bugüne kadar yapılmış tüm YDS'lerin (toplam 17 sınav) ve şu ana kadar açıklanmış olan 448 e-YDS sorusunun yer aldığı 384 sayfalık iki kitap ile anlatımlar sırasında tutulan kelime listelerinin yer aldığı 80 sayfalık bir kelime listesi kitapçığı tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.

- Paket fiyatı 450 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve Geçmiş Yıllar YDS + e-YDS Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!