0 %

Geçmiş Yıllar YDS Paketi

Geçmiş Yıllar YDS Paketinin İçeriğinde Neler Var?


Bu paket içeriğinde, 2013 Nisan ayında yapılan ilk YDS'den 2019 Mart ayında yapılan son YDS 'ye kadar çıkmış tüm YDS 'lerin ayrıntılı çözümleri mevcuttur.
Toplamda 14 sınav, 1.120 sorunun çözümleri, toplamı 70 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

Bu anlatımlar sayesinde ÖSYM'nin YDS/e-YDS 'de kullandığı tüm kelimelere, gramer yapılarına hakim olabilecek, soru tiplerine nasıl yaklaşmanız gerektiği konusunda ayrıntılı bilgiler edinmiş olacaksınız.

Paket içeriğinde bu anlatımlara ek olarak geçmiş yıllarda ÖSYM tarafından yapılmış olan dil sınavlarında (ÜDS/KPDS) gelmiş olan tüm kelime sorularının anlatımının yer aldığı toplam 11 saatlik "Academic Vocabulary Tests" serisi de yer almaktadır. 5 ayrı başlık altında (Verbs - Adjectives - Adverbs - Nouns - Phrasal Verbs) toplam 300 sorunun çözüm videosu sistem üzerinden erişilebilir durumdadır. Bu anlatımlar sayesinde hem kelime tekrarınızı yapabilecek, hem de akademik düzeyde henüz karşılaşmadığınız kelimeler varsa onları öğrenebileceksiniz. Bu sayede sınavlarda hem kelime sorularında daha iyi bir sonuç elde edilecek, hem de sınavın genelinde daha hızlı ve doğru bir okuma ve çeviri yapabileceksiniz.
Bu serinin örnek video derslerini izlemek için tıklayınız!Bu Paket Kimler İçin?


- Mevcut YDS-YÖKDİL puanı 50 ve üzeri olup, puanını 80 ve üzerine çıkarmak isteyenler için ideal paketimizdir.

- Özellikle YDS/e-YDS 'ye girecek adaylar için sınav öncesinde genel tekrarlarını yapmak, eksiklerini tespit edip bunları gidermek ve sınav pratiği kazanmak adına oldukça faydalı olacak bir pakettir.

- Paket içeriğinde yer alan tüm sınavları e-YDS formatında elektronik (online) olarak çözebilirsiniz. e-YDS'ye girecek adaylar bu sınavlar sayesinde bilgisayar üzerinde soru çözme pratiği de kazanmış olacaklardır.


Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 90 gündür . Üyelik başlangıcından itibaren 90 gün süreyle paket içeriğinden faydalanabilirsiniz.

- Bu paketimizde yer alan ve toplamı 81 saat olan video dersleri 90 gün süresince istediğiniz kadar, sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

- Paket içeriğinde kaynak gönderimi bulunmamaktadır . İhtiyaç duyacağınız tüm sınav kitapçıkları ve anlatımlar sırasında tutulan kelime listeleri .pdf olarak sizlere sunulmaktadır.

- Paket fiyatı 300 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve Geçmiş Yıllar YDS Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" sayfamızı ziyaret edebilir ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayabilirsiniz.