0 %

Gramer (Dilbilgisi) Paketi

Gramer (Dilbilgisi) Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm gramer konularını öğrenebileceğiniz ve her konu ile ilgili çok sayıda soru üzerinden pratik yapabileceğiniz konu anlatımları, özgün ve çıkmış soru çözümleri yer almaktadır.


Paket içeriğinde yer alan gramer (dilbilgisi) çalışmalarımız


Dilbilgisi çalışmalarımız 4 aşamadan oluşmaktadır.
1: Konu anlatımı:

YDS/YÖKDİL/YDT'de gerek doğrudan dilbigisi sorularında gerekse cümleleri doğru anlayabilmek için gerekli olan 8 gramer konusunu (Tense / Modal / Active-Passive / If Clauses / Relative Clauses / Adverbial Clauses / Noun Clauses / Gerund-Infinitive-Reductions) adayları çok fazla ayrıntıya boğmadan ortalama 2 saatlik derslerle anlatıyoruz.


2: Hızlı konu tekrarı:

Her konu anlatımı bitiminde yaklaşık 10-20 dakikalık videolarla ilgili konuyu hızlıca tekrar ediyoruz. Bu "Hızlı tekrar" videoları sayesinde adaylar konuyu unuttuklarında ya da sınav öncesinde hızlı bir konu tekrarı yapmak istediklerinde tüm konuyu dinlemek yerine, çok kısa sürede önemli noktaları yeniden hatırlayabilmektedirler.


3: Özgün egzersiz-soru çözümleri (Test Yourself):

Konu anlatımının ardından konu ile ilgili yüzlerce özgün egzersiz ve soru çözümleri ile konuyu pekiştirmeyi amaçlamaktayız.


4: Çıkmış soru çözümleri:

Her konuda son olarak, son dönemden başlayarak geçmişe doğru ÖSYM tarafından yapılan dil sınavlarında o dilbilgisi konusu ile ilgili çıkmış olan soruları çözüyoruz. Bu sayede adaylar sınavlarda konu ile ilgili ne tür sorular gelebileceğini görüyor ve sınavda ne ile karşılacaklarını çok iyi bilir hale geliyor.Örnek anlatımları izlemek için tıklayınız! (Açılacak sayfada öncelikle menüden Demo Videos'u sonrasında açılacak alt menüden Grammar butonunu tıklayınız.)Bu Paket Kimler İçin?


- Bu paketimiz belli bir İngilizce altyapısı olan (A2-B1 düzeyinde) tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YDS/YÖKDİL/YDT sınavlarına girecek olan ve gramer (dilbilgisi) konularını anlamakta ve/veya konularla ilgili soru çözmekte sıkıntı yaşayan adaylar için oldukça faydalı olacak bir paketimizdir.

- Bu paket, sınav kaygısı taşımayan ancak genel/akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen, daha doğru çeviriler yapıp yazdığı makalelerde daha doğru bir dilbilgisi kullanmayı amaçlayanlar için de oldukça fayda sağlayacak bir paketimizdir.


Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 90 gün'dür. Üyelik başlangıcından itibaren 3 ay boyunca paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

- Paket içeriğinde, video anlatımların yapıldığı konu anlatımları ile çözümü yapılan tüm testlerin yer aldığı 304 sayfalık "Grammar" kitabımız tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.
Tüm kaynaklarımız hakkında ayrıntılı bilgilere KAYNAKLARIMIZ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

- Paket fiyatımız 275 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve Gramer (Dilbilgisi) Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!