0 %

Ödeme Bilgilendirme

Ödeme Seçenekleri


Havale/EFT-Tek Çekim: 800 (KDV Dahil)
Taksit Tablosu

(Ön bilgilendirme içindir. Ödeme ekranı için aşağıda yer alan "Satın Al" butonunu tıklamanız gerekmektedir.)
- Ödeme işlemi sonrasında üst menüde bulunan "KAYIT OL" linkini tıklayarak sisteme üyelik başvurusunda bulunmanız gerekecektir. Üyeliğiniz onaylandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz.

- Comodo Trusted Site Seal Sitemiz 256Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Dolayısıyla sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

- Kredi kartı ile ödeme altyapımımız Türkiye'nin en güvenilir sistemlerinden birisi olan "PayTR" tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızla yapacağınız satın alma işlemi kredi kartı ekstrenizde "PayTR" olarak görünecektir.

- Satın almış olduğunuz pakette kaynak gönderimi bulunuyorsa kargonuz haftaiçi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün, 14:00 sonrasında verilen siparişlerde ise ertesi gün kargoya verilecektir. Cuma günü saat 14:00 sonrasında ve haftasonu verilen siparişlerde kargonuz Pazartesi günü verilecektir.

- 17 Ağustos 2017 tarihi itibariyle Türkiye’deki tüm banka ve kredi kartlarının internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilmesi için kart sahibinin onayının olması gerekiyor. Kredi kartınızı henüz kulanıma açmamış iseniz satın alma işlemenini gerçekleştiremezsiniz. Kartınızı onay açmak için yapmanız gereken işlemleri buradan öğrenebilirsiniz.


Credit Card Logos Credit Card Logos