0 %

Okuma Paketi

Okuma Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında başarıya ulaşmak için geliştirmeniz gereken en önemli beceri olan "Okuma" becerinizi geliştirmek için farklı seviyelerde ve farklı türlerde hazırlanmış okuma çalışmaları yer almaktadır.


Paket içeriğinde yer alan okuma çalışmalarımız


YDS/YÖKDİL/YDT tarzı sınavlarda başarıya ulaşabilmek için çok geniş bir yelpazede, çok çeşitli konularda düzenli okuma yapmak olmazsa olmazdır.

Bu nedenle adaylar yapacakları güncel haber ve makale okuma-inceleme, özgün ve çıkmış metin soru çözümleri ile sınav tarihine kadar yüzlerce metin okuması gerçekleştirmiş olmaktadır.

Paket içeriğinde anlatı yer alan çalışmalar:
- 50 basic, 58 advanced düzeyde olmak üzere 108 adet Güncel Haber (Breaking News) çalışması
- Intermediate (10), Upper-Intermediate (10) ve Advanced (10) olmak üzere 30 adet ileri düzey kelime ve okuma çalışması olan Empower Your Reading çalışması
- 50 adet temel ve 100 adet ileri düzey olmak üzere toplam 150 özgün paragraf (450 soruluk okuduğunu anlama testi)
- ÜDS ve KPDS'de çıkmış toplam 25 çıkmış paragraf (100 soru) anlatımıÖrnek anlatımları izlemek için tıklayınız! (Açılacak sayfada öncelikle menüden Demo Videos'u sonrasında açılacak alt menüden Reading butonunu tıklayınız.)
Bu Paket Kimler İçin?


- Bu paketimiz belli bir İngilizce altyapısı olan (A2-B1 düzeyinde) tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YDS/YÖKDİL/YDT sınavlarına girecek olan ve okuduğunu anlamada, hızlı okuma yapmada ya da okuduğunu yorumlamada zorluk yaşayan adaylar için oldukça faydalı olacak bir paketimizdir.

- Bu paket, sınav kaygısı taşımayan ancak genel/akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen, daha hızlı ve doğru "okumalar" ve "çeviriler" yapmayı amaçlayanlar için de oldukça fayda sağlayacak bir paketimizdir.


Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 150 gün'dür. Üyelik başlangıcından itibaren 4 ay boyunca paket içeriğinde yer alan 142 saatlik video dersten sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

- Paket kapsamında, video anlatımların yapıldığı okuma çalışmalarının yer aldığı 280 sayfalık "Reading" kitabımız ile anlatımlar sırasında tutulan kelime listeleri 2 dergi şeklinde tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.
Tüm kaynaklarımız hakkında ayrıntılı bilgilere KAYNAKLARIMIZ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

- Paket fiyatımız 400 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve Okuma Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!