0 %

Soru Tipleri Paketi

Soru Tipleri Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında hedeflediğiniz puana ulaşabilmek için ihtiyaç duyacağınız soru tipleri becerinizi geliştirmek için farklı seviyelerde hazırlanmış soru tipleri çalışmaları yer almaktadır.


Paket içeriğinde yer alan soru tipleri çalışmalarımız


Sınavlarda bulunan her bir soru tipine dair yapacağımız çalışmaları içerir. Her soru tipine dair yüzlerce özgün ve çıkmış soru üzerinde çalışmalar yapıp, ilgili soru tipine dair bir bakış açısı kazandırmayı amaçladığımız çalışmalardır.


Özgün ve çıkmış sorulardan derlediğimiz ve 1.300’ü özgün, 1.100’ü çıkmış olmak üzere toplam 2.400 sorunun yer aldığı "Question Types" kitabımızda, her soru tipinden öncelikle Basic başlığı altında nispeten kolay sorular çözecek, soru tipinin mantığını, sorulara nasıl yaklaşmamız gerektiğini anlamaya çalışacağız.
Sonrasında Advanced başlığı altında nispeten daha zor, sınavda gelecek sorulara daha yakın sorular çözecek ve soru tipine dair bakış açımızı sağlamlaştırmış olacağız.
Sonrasında hep olduğu gibi, “artık gerçekle yüzleşme vaktidir” deyip, geçmiş yıllarda ÖSYM tarafından yapılmış olan dil sınavlarında (ÜDS-KPDS-LYS-5) gelmiş olan Çıkmış soruları çözüp, sınavda gelecek olan soruları hızlı ve doğru bir şekilde çözebilmemiz için gereken bilgi birikimine ve deneyime ulaşmış olacağız.

Bu bölümde mevcut video ders şu an için 83 saat 58 dakikadır.

Cloze Tests (Basic 100 / Advanced 100 / Çıkmış 100) - Toplam 300 soru anlatımı - 12 saat 30 dakika
Sentence Completion (Basic 100 / Advanced 100 / Çıkmış 100) - Toplam 300 soru anlatımı - 13 saat 27 dakika
Dialogue (Basic 100 / Çıkmış 100) - Toplam 200 soru anlatımı - 10 saat 03 dakika
Paraphrasing (Basic 100 / Advanced 100 / Çıkmış 100) - Toplam 300 soru anlatımı - 15 saat 19 dakika
Paragraph Completion (Basic 100 / Advanced 100 / Çıkmış 100) - Toplam 300 soru anlatımı - 18 saat 34 dakika
Mismatching (Basic 100 / Advanced 100 / Çıkmış 100) - Toplam 300 soru anlatımı - 14 saat 02 dakika
Bu Paket Kimler İçin?


- Bu paketimiz belli bir İngilizce altyapısı olan (A2-B1 düzeyinde) tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YDS/YÖKDİL/YDT sınavlarına girecek olan ve soru tipleri ile alakalı zorluk yaşayan adaylar için oldukça faydalı olacak bir paketimizdir.
Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 90 gün'dür. Üyelik başlangıcından itibaren 3 ay boyunca paket içeriğinde yer alan 85 saatlik video dersten sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

- Paket kapsamında, video anlatımların yapıldığı testlerin yer aldığı 304 sayfalık "Question Types" kitabımız tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.
Tüm kaynaklarımız hakkında ayrıntılı bilgilere KAYNAKLARIMIZ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

- Paket fiyatımız 400 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve Soru Tipleri Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!