0 %

YDS Deneme Paketi

YDS Deneme Paketinin İçeriğinde Neler Var?


Tüm sınavlarda olduğu gibi, YDS/e-YDS için de bol pratik yapmak, çok sayıda deneme çözmek ve sonrasında dikkatli bir şekilde bu denemeleri analiz etmek oldukça önem arz etmektedir.

Çözeceğiniz bu denemeler ve sonrasında yapacağınız analizler sayesinde mevcut durumunuzu görebilecek ve eksiklerinizi belirleyip çalışmalarınızı o doğrultuda yönlendirebileceksiniz.

Ayrıca zaman ve stres yönetimi gibi sınavlarda bilgi birikiminiz dışında başarınıza etki eden diğer becerileri de bu çalışmalar sayesinde geliştirebileceksiniz.

İşte bu düşüncelerle sizler için tamamı özgün, güncel sorulardan oluşan 40 soruluk 10 mini deneme sınavı ile 80 soruluk 5 tam YDS denemesinin çözümünün yer aldığı bu paketi hazırladık. Yaklaşık bir yıllık titiz bir çalışma sonucunda ortaya çıkan bu paketimizde yer alan 800 sorunun tamamı, son dönemlerde YDS/e-YDS’lerde gelen sorulara yakın ayardadır. Dolayısıyla çözeceğiniz bu denemeler gireceğiniz sınava sizi en iyi şekilde hazırlayacaktır.

Paket içeriğinde yer alan 800 sorunun çözümleri, toplamı 54 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

Tüm bu özgün denemeler sayesinde gireceğiniz sınavda karşılacağınız gramer yapılarını ve önemli kelimeleri tekrar etmiş olacak, eksiklerinizi giderecek ve sınavda karşılacağınız soru tiplerine dair bir bakış açısı kazanabileceksiniz.Bu Paket Kimler İçin?


- Paket içeriğinde yer alan sorular zorluk seviyesi olarak son dönem sınavlarında gelen sorulara yakın ayarda olduğu için, bu paketimiz mevcut YDS/e-YDS puanı 50 ve üzeri olup, puanını 70 ve üzerine çıkarmak isteyen adaylar için uygun bir paketimizdir.

- YDS/e-YDS'ye girecek adaylar için sınav öncesinde genel tekrarlarını yapmak, eksiklerini tespit edip bunları gidermek ve sınav pratiği kazanmak adına oldukça faydalı olacak bir pakettir.


Örnek video derslerimizi henüz incelememişseniz youtube kanalımızdan videolara ulaşabilirsiniz. Oynatma listesi için tıklayınız!
YDS/e-YDS Deneme kitabımızdan örnek sayfaları indirmek için tıklayınız...
Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 60 gündür . Üyelik başlangıcından itibaren 60 gün süreyle paket içeriğinden faydalanabilirsiniz.

- Bu paketimizde yer alan ve toplamı 54 saat olan video dersleri 60 gün süresince istediğiniz kadar, sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

- Paket içeriğinde kaynak gönderimi bulunmaktadır . Paket içerisinde anlatımları yer alan deneme sınavlarının içeren 216 sayfalık "The Ultimate Practice Book for YDS, e-YDS" kitabımız basılı olarak adresinize ücretsiz şekilde gönderilecektir.
(Anlatımlar sırasında oluşturulan kelime listeleri dergileri pdf olarak sisteme üzerinden erişilebilir durumdadır.)

- Paket fiyatı KDV dahil 300 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve YDS Deneme Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!