0 %

YÖKDİL - Fen Bil. - Deneme Paketi

YÖKDİL - Fen Bil. - Deneme Paketinin İçeriğinde Neler Var?


Bu paket içeriğinde, 6'sı özgün 7'si çıkmış olmak üzere toplam 13 YÖKDİL Fen Bilimleri sınavının ayrıntılı çözümleri mevcuttur.
13 sınav / 1.040 sorunun çözümleri, toplamı 57 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

Tüm bu deneme ve çıkmış sınav çözümleri sayesinde gireceğiniz sınavda karşılacağınız tüm gramer yapılarını, önemli kelimeleri tekrar etmiş olacak, eksiklerinizi giderecek ve sınavda karşılacağınız soru tiplerine dair bir bakış açısı kazanabileceksiniz.Bu Paket Kimler İçin?


- Mevcut YÖKDİL/YDS puanı 40 ve üzeri olup, puanını 65 ve üzerine çıkarmak isteyen adaylar için uygun bir paketimizdir.

- YÖKDİL - Fen Bilimleri sınavına girecek adaylar için sınav öncesinde genel tekrarlarını yapmak, eksiklerini tespit edip bunları gidermek ve sınav pratiği kazanmak adına oldukça faydalı olacak bir pakettir.
Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 60 gündür . Üyelik başlangıcından itibaren 60 gün süreyle paket içeriğinden faydalanabilirsiniz.

- Bu paketimizde yer alan ve toplamı 57 saat olan video dersleri 60 gün süresince istediğiniz kadar, sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

- Paket içeriğinde kaynak gönderimi bulunmaktadır . Paket içerisinde anlatımları yer alan sınavlar ve anlatımlar sırasında oluşturulan kelime listesi dergisi (son 2 dönem hariç) basılı olarak adresinize ücretsiz şekilde gönderilecektir. - Paket fiyatı 300 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve YÖKDİL - Fen Bil. - Deneme Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!