0 %

YÖKDİL - Fen Bil. - Deneme Paketi

YÖKDİL - Fen Bil. - Deneme Paketinin İçeriğinde Neler Var?


Bu paket içeriğinde, 6 Özgün YÖKDİL Fen Bilimleri deneme sınavının ve soruları açıklanmış olan son 5 dönem YÖKDİL sınavlarında çıkmış olan soruların ayrıntılı çözümleri mevcuttur.
Toplamda 11 sınav, 880 sorunun çözümleri, toplamı 47 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

Tüm bu deneme ve çıkmış sınav çözümleri sayesinde gireceğiniz sınavda karşılacağınız tüm gramer yapılarını, önemli kelimeleri tekrar etmiş olacak, eksiklerinizi giderecek ve sınavda karşılacağınız soru tiplerine dair bir bakış akışı kazanabileceksiniz.Bu Paket Kimler İçin?


- Mevcut YÖKDİL/YDS puanı 40 ve üzeri olup, puanını 65 ve üzerine çıkarmak isteyenler için ideal paketimizdir.

- YÖKDİL - Fen Bilimler sınavına girecek adaylar için sınav öncesinde genel tekrarlarını yapmak, eksiklerini tespit edip bunları gidermek ve sınav pratiği kazanmak adına oldukça faydalı olacak bir pakettir.
Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 60 gündür . Üyelik başlangıcından itibaren 60 gün süreyle paket içeriğinden faydalanabilirsiniz.

- Bu paketimizde yer alan ve toplamı 47 saat olan video dersleri 60 gün süresince istediğiniz kadar, sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

- Paket içeriğinde kaynak gönderimi bulunmaktadır . Paket içerisinde anlatımları yer alan 6 Özgün YÖKDİL Fen Bil. Deneme sınavının kitapçıkları basılı olarak adresinize ücretsiz şekilde gönderilecektir. Bu denemeler dışında ihtiyaç duyacağınız geçmiş yıllar soruları ve anlatımlar sırasında tutulan kelime listeleri .pdf olarak sizlere sunulmaktadır.

- Paket fiyatı 250 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve YÖKDİL - Fen Bil. - Deneme Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!