0 %

YÖKDİL Hazırlık Paketi

YÖKDİL Hazırlık Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Bu paket içeriğinde, YÖKDİL sınavına hazırlanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm dilbilgisi (gramer), kelime, çeviri, okuma, soru tipleri çalışmaları ile YÖKDİL deneme sınavları mevcuttur.

- Bu kurs "Canlı dersler"in olduğu bir kurs olmayıp, tüm anlatımlar şu an itibari ile sistemde yüklü ve erişime hazırdır. Anlatımların tamamı Yunus Hoca tarafından yapılmıştır. Henüz incelememişseniz örnek video derslere Demo Sayfamız 'dan ulaşabilirsiniz.

- Paket içeriğinde yer alan Dilbilgisi, Kelime ve Soru Tipleri çalışmalarımız 3 alan için ortak olup, Çeviri, Okuma ve Deneme Sınavları alana özgü çalışmalardır.
- Bu paket içeriğinde:
Dilbilgisi - 54 saat
Kelime - 60 saat
Çeviri - 5 saat
Okuma - 20 saat
Soru Tipleri - 55 saat
Deneme Sınavları - 35+ saat

olmak üzere yaklaşık 220 saat video ders yer almaktadır.

- Paket içeriğinde her alana özgü 6 Özgün YÖKDİL deneme sınavının ve şu ana kadar yapılmış olan 5 dönem YÖKDİL sınavlarında çıkmış olan soruların ayrıntılı çözümleri de mevcuttur.
Her alan için toplamda 8 sınav, 664 sorunun çözümleri, toplamı 35-40 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

- Bu pakette yer alan anlatımlar sayesinde gireceğiniz sınavda karşılacağınız tüm gramer yapılarını, ihtiyaç duyacağınız tüm kelimeleri ve sınavda başarılı olmak için edinmiş olmanız gereken hızlı ve doğru okuma yapabilme ve soru çözme pratiğini kazanmış olacaksınız.Bu Paket Kimler İçin?


- Mevcut YÖKDİL puanı 35-40 civarı olup, puanını 70 ve üzerine çıkarmak isteyenler için ideal paketimizdir.

- Daha önce YDS/YÖKDİL hazırlığı yapmamış, sınavlara girmemiş olan adaylar eğer belli bir İngilizce altyapısına (A2-B1 düzeyinde) sahipler ve sistemli bir çalışma içerisine girebileceklerse bu paket onlar için de uygun olacaktır.
Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 180 gündür. Üyelik başlangıcından itibaren 180 gün süreyle paket içeriğinden faydalanabilirsiniz.

- Bu paketimizde yer alan ve toplamı 220 saati aşkın olan video dersleri 180 gün süresince istediğiniz kadar, sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

- Kaynaklı paketi almanız durumunda tarafınıza gönderilecek olan kaynaklar:

KİTAPLAR
Vocabulary
Grammar
Translation
Reading
Question Types
YÖKDİL Soru Bankası (Alana Özgü)
DENEME SINAVLARI
6 adet alanınıza özgü YÖKDİL deneme sınav kitapçığı
KELİME LİSTESİ DERGİLERİ
8 adet kelime listesi dergisi

Kaynaklarımız hakkında ayrıntılı bilgilere "KAYNAKLARIMIZ" sayfasından ulaşabilirsiniz.

- Kaynaklar hariç paket fiyatımız 600 TL, kaynaklar dahil paket fiyatımız ise 700 TL'dir.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve YÖKDİL Hazırlık Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıkla ve vakit kaybetmeden çalışmaya başla!

Satın Al (Kaynaklar Hariç - 600 TL)

Satın Al (Kaynaklar Dahil - 700 TL)