0 %

2019 Aralık YDS Paketi

2019 Aralık YDS Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS sınavına hazırlanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm dilbilgisi, kelime, çeviri, okuma, soru tipleri çalışmaları ile YDS deneme sınavları anlatımları mevcuttur.

- Bu kurs "Canlı dersler"in olduğu bir kurs olmayıp, tüm anlatımlar şu an itibari ile sistemde yüklü ve erişime hazırdır. Anlatımların tamamı Yunus Hoca tarafından yapılmıştır. Henüz incelememişseniz örnek video derslere Demo Sayfamız 'dan, hangi bölümde kaç saat içerik olduğuna Mevcut İçerik sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için Nedir? ve Eğitimimiz sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

- Dönem içerisinde yapılacak olan ek canlı dersler ve sınav öncesinde yapılacak olan "YDS kampı" sayesinde adaylar Yunus Hoca'ya sorularını sorabilme, gidişatlarını değerlendirebilme ve rehberlik hizmeti alabilme şansı elde edebilecek, yapılacak olan ek anlatımlardan ve çalışmalardan faydalanabileceklerdir.

- Paket içeriğinde 2013 Nisan - 2019 Eylül arası gelmiş olan tüm YDS'lerin (toplam 15 sınav) ayrıntılı çözümleri de mevcuttur.
15 sınav, 1.200 sorunun çözümleri, toplamı 70 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

- Bu pakette yer alan anlatımlar sayesinde gireceğiniz sınavda karşılacağınız tüm gramer yapılarını, ihtiyaç duyacağınız tüm kelimeleri ve sınavlarda başarılı olmak için edinmiş olmanız gereken hızlı ve doğru okuma yapabilme ve soru çözme pratiğini kazanmış olacaksınız.Bu Paket Kimler İçin?


- Sınav tarihine kalan toplam gün sayısı az olduğu için bu paketimiz belli bir altyapısı olan adaylar için daha uygun olacaktır. Mevcut YDS/YÖKDİL puanları 50 ve üzeri olan, kalan sürede yoğun bir çalışma yapabilecek adaylar için uygun paketimizdir.

- Siz paketi aldıktan sonra mevcut durumunuza, girmek istediğiniz sınava, ulaşmak istediğiniz hedef puanınıza ve bu çalışmalar için günlük/haftalık ayırabileceğiniz zamana göre size özel haftalık bir çalışma programı hazırlanacaktır.
Bu program sayesinde sistemde mevcut olan anlatımlardan ve gönderilecek olan kaynaklardan en iyi nasıl faydalanacağınız ayrıntılı bir şekilde tarafınıza sunulmuş olacak.
Süreç boyunca programınız konusunda ihtiyaç duyacağınız destek Yunus Hoca tarafından sağlanacak, ihtiyaç duymanız durumunda sizin için yeni bir program hazırlanabilecektir.
Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 2019 Aralık YDS tarihine kadardır. Üyelik başlangıcından itibaren 01 Aralık 2019 tarihe kadar paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

- Paket içeriğinde 6 kitap, 8 kelime listesi dergisi yer almaktadır. Tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecek olan kaynakların ayrıntılarına KAYNAKLARIMIZ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

- Paket fiyatımız 700 TL'dir. Havale/EFT ya da World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 taksit imkanı bulunmaktadır.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve 2019 Aralık YDS Hazırlık Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!