Kimdir

ydstime.com kim tarafından geliştirilmiştir?

ydstime.com Yunus Hoca tarafından tasarlanmış/kodlanmış/hazırlanmış ve gelişimi devam ettirilen bir sitedir/sistemdir/online kurstur.

"Kimdir bu Yunus Hoca?" diyenler için kısaca Yunus Hoca...
... 1986 yılında Isparta'da doğmuş, 2004 yılında Isparta Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olup, girdiği ÖSS-YDS sonucunda Türkiye 49.su olmuştur.
... 2004 yılında başladığı Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Diller Eğitimi bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur.
.... mezuniyetinin 2 gün sonrasında Isparta merkezde bulunan Kavram Dil Merkezinde YDS (ÜDS-KPDS) ve LYS5 dersleri vermeye başlamış, 2018 Nisan'ına kadar bu kurumda çalışmayı sürdürmüştür.
....02 Nisan 2018 itibari ile ydstime Dil Okulları - Isparta merkez şubesini açmış ve 2020 Mart'ına kadar yüz yüze eğitimlerine bu kurum bünyesinde devam etmiştir. Pandemi süreciyle birlikte yüz yüze eğitimlerine ara vermiş, o tarihten bu yana sadece uzaktan eğitimlerine devam etmektedir.

... ilki 2004 Mayıs KPDS olmak üzere birçok ÜDS/KPDS/YDS sınavına girmiş ve hemen hemen her sınavda bir-iki soruyu yanlış yapmayı başarabilmiştir. Ta ki 2014 Nisan YDS'ye kadar. Sonunda bu sınavda her dönem kursiyerlere söylediği şeyi yapmış ve "Ama.. ya böyle düşündülerse...", "Belki de soru yazarı ..." şeklinde gereksiz düşüncelere dalmayıp 100 tam puan alabilmeyi başarmıştır. (sonuç belgesi)
... ve sonra, 2014 Eylül YDS'de de aynı başarıyı elde edebilmiştir... (sonuç belgesi)
... ama gel gör ki, 2015 Nisan YDS ve 2015 Eylül YDS'de yine birer nazarlık takmayı başarmıştır! (sonuç belgesi) | (sonuç belgesi)
... ve sonra, 2016 Mart YDS'de yeniden özlenen tabloyu görebilmiştir (sonuç belgesi)
... ve sonra, 2017 Mart YÖKDİL sınavında (sonuç belgesi)
...ve 2017 Nisan YDS'de, 2018 Mart YÖKDİL'de, 2018 Nisan YDS'de ve 2018 Eylül YDS'de aynı performansını sürdürmüştür.
(merak edenler tüm sınav sonuçlarına buradan ulaşabilirler.)

... herhangi bir akademik kariyer düşüncesi taşımamış, bu konuda da herhangi bir girişimi olmamıştır.
... üniversitede aldığı bilgisayara giriş dersinde öğrendiği 3-5 html kodu ile gaza gelmiş, bugüne kadar ona yakın site açıp kapatmış ve şimdilerde de boş vakitlerini ydstime.com'un geliştirilmesi için geçirmekte olan bir bilgisayar tutkunudur aynı zamanda.
..., son olarak, evli ve iki çocuk babasıdır.