Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik SözleşmesiIşıkkent Mh. 5632 Sk. No: 40/1 Merkez-ISPARTA adresinde mukim YDS TIME Özel Eğitim Limited Şirketi ("ydstime"), kullanıcıların ydstime.com, premium.ydstime.com ve ydstime.net ("Websitesi") üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, tüm ydstime iştirakleri ile de paylaşımına izin vermektedir.

Kişisel bilgiler; ad soyad, kargo adresi, cep telefonu numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca "gizli bilgiler" olarak anılacaktır.

ydstime, kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecektir.

ydstime, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. ydstime'ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesi'ne yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, ydstime'ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

ydstime'ın, kullanıcılara ve kullanıcıların Web Sitesi'nin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Kullanıcılar, üyelik/kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman güncelleme talebinde bulunabilirler. Bu konuda taleplerinizi Websitesi'nde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.
Kullanıcılar ayrıca üyelikleri sona erdiğinde kayıtlı olan tüm kişisel bilgilerinin silinmesini de talep edebilirler. Bu talebi sisteme kayıtlı oldukları telefon numarası ya da e-mail adresi üzerinden iletmeleri durumunda en geç 15 iş günü içerisinde talepleri yerine getirilecektir.

Her kullanıcı, işbu Websitesi'ni ziyaret ederek veya kullanarak, işbu gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.