Kullanıcı Görüşleri

Kullanıcı Görüşleri

Değerli yorumları için her bir kursiyerimize sonsuz teşekkürler...

Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim bir sınav hazırlık platformu. Çünkü programa başlanılan ilk andan sınav gününe kadar gerek gönderilen kaynaklar gerekse öğrenciye özel hazırlanan çalışma programları her şey o kadar titizlikle yapılıyor ki istemesen bile süreç içerisinde gercekten yol kattettigini fark ediyorsun. Yunus hocanın anlatım tarzı, verdigi püf noktalar, tonlamaları online bir dersten ziyade sanki yüzyüze sınıf ortamında ders işleniyormuş gibi hissettiriyor. İşini böylesine özveriyle, sabırla yapan Yunus hocam ve Yusuf hocam... Onlarla yolum kesiştiği için çok şanslıyım. İyi ki ydstime! 🙏

Ayfer Ergin

YDT Kursiyeri

Ydstime'ı keşfetmem bana bir sürü şey kazandırdı. Öncellikle ilk başlarda özel ders almayı düşünüyordum önceden aldığım için benim için hem verimli olmuyor hem de imkanları kısıtlı oluyordu. Ydstime 'ın olanaklarını inceledikten sonra fark ettim ki bir sürü imkan sunuyor. Kısacası o kadar güzel eğitimi,sınırsız erişimi, ihtiyacınız olduğunda daima ulaşabileceğiniz değerli Yunus Hocam ve Yusuf Hocam ve daha nice bir sürü imkanı var ki buraya kitapları ve bizler için özel ve özenle hazırlanan programları sığdırmak epey zor. Gerçekten ben gibi çalışmakta zorlanan bir sürü öğrenci için harika bir eğitim programı. Ydstime sayesinde yapamadığım ve korktuğum bir sürü şeyin kısa sürede üstesinden geldim. Bana yapabileceğim inancını verdikleri için teşekkür ederim. Umarım sizin için faydalı olur. Eğer ydstime ile ders çalışmak istiyorsanız hiç düşünmeyin hemen harekete geçin :)

Büşra Çalık

YDT Kursiyeri

Ben ydstime'a bu yıl katılan öğrencilerden biriydim. Hayatımda bu kadar profesyonel ve ilgili hocalar tanımamıştım ydstime'a üye olana kadar. Gerek kelimelerinin sürekli Yunus hocamız tarafından tekrarlanarak aklimiza kazinmasi olsun, gerek kaynakları olsun herşey o kadar detaylı ve titizlikle hazirlanmis ki bu platfroma uye olupta başarıyı yakalayamayacak insan yoktur diye düşünüyorum. Yusuf hocamızın sürekli bizlere rehberlik yapması bu süreçte bizleri desteklemesi bir ogrenci için olmazsa olmaz desteklerden biriydi. Geçen sene mezuna kaldim ve bu yil ydstime ile başarıyı yakaladım. Eger netlerinizi kat kat artirmak istiyorsaniz ve psikolojik olarak sinav stresini azaltmak istiyorsanız hiç düşünmeden üye olabilirsiniz . Birçok arkadasima gönül rahatlığı ile tavsive ettim . Keşke ilk senemde bu platfroma üye olsaymisim. Ydstime ile tanışmam hayatımın dönüm noktası olmuştu. Sizi asla unutmayacağım YDSTİME ailem...

Melisa İkibeş

YDT Kursiyeri

Youtubeda Yunus hocanın kelime ezber videosunu görüp bu kursu almaya karar vermiştim. Tabi ilk önce tedirgin oldum nasıl olacak diye. Ama biraz kullanınca çok doğru bir karar verdigimi anladım. Gerçekten her yönüyle şahane bir online kurs. Eğer almak isteyip de kararsız olan arkadaşlarım varsa hiç düşünmeden alsın :)

Zehra Yazıcı

YDT Kursiyeri

İngilizce uğruna yaptığım en iyi yatırım diyebilirim.YDT sınavına çalışmıyor olsam bile bu paketi yinede alırdım.Kelime haznem çok gelişti,gramerim tamamıyla tamir oldu,hiç okumadığım kadar makale okudum.Genel kültürümün çok gelişmesinin yanı sıra okuma hızım ve anlama kabiliyetim gelişti.Nasıl çeviri yapılır mantığını kavradım.Çok okuma yapmanın,çok kelime görmenin ve gördüğüm bilgiyi gerçek anlamıyla öğrenmenin verdiği avantajla zengin cümle kurabilmeye başladım.Soru nasıl çözülür onu öğrendim.Sadece telefon ve internetten de olsa tanıştığım bu güzel insanlar sayesinde ingilizceyi daha da çok sevdim.Aramızda yüzlerce kilometreler olmasına rağmen yanıbaşımızdaki öğretmenlerden öğrenemediğimiz şeyleri öğrendim.Ydstime'ı tanımak çok büyük bir lütuftu.Ydt sonuçlarımı daha tam olarak bilmiyorum ama ydstime dışında herhangi bir yöntemle çalışsaydım bu sene önüme gelecek sonuçları elde edemezdim.Başta Yunus ,Yusuf Hocalarıma ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ruvi

YDT Kursiyeri

Merhabalar. 2020 mart ayında(pandemi başlangıcında) ydstime ailesine katıldım. YouTube üzerinde rastgele video izlerken, yunus hocanın demo videolarına denk geldim. Gerçekten etkileyici ve insanı motive edici ses tonu vardı. Açıkcası kafamda biraz soru işareti vardı ama süreç içerisinde özellikle hocanın ayarladığı programa uydukça bir şeyler geliştiğini gördüm. Acele etmeden, bol bol tekrar ederek kafamda bir şeyler oturduğunu fark ettim. Ki ben, daha önce hiçbir altyapısı olmayan, 30u geçemeyen biri olarak bu sınavdan hiç ümidim yoktu. Hasılı kelam, zaman geçtikte hocamızın sözlerine uyarak mart 2021 sınavına girdim. (normalde eylül 2020 sınavı için paket almıştım ama ertelendi sınav) 30 puandan ulaştığım puan 65 oldu. Yoğun iş tempomun arasında bu puanı almak beklentimin üzerinde oldu. Dediğim gibi, gerçekten hiçbir altyapım yoktu İngilizceye dair. Ama başardım. Bu başarı, Ydstime ailesi sayesinde oldu. Bu sınava yine girsem yine bu aileyi tercih ederim.. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hakkediyor. Her şey için tekrar teşekkürler :)

Fatih Gül

YDS Kursiyeri

ydstime’ı sosyal medyada görmüştüm. Merak edip YouTube’dan videosuna baktım ve anlatım tarzı iyi gelmişti. Sonra tam o arada benim alanımda bir kadro açıldı fakat ben İngilizcemin 67.5 olmasından dolayı giremedim tabii ki. Olumsuz cevap aldığım ilk gün ydstime a kayıt olmaya karar verdim ve neden daha önce kayıt olmadım diye kendimi sorguladım açıkcası. Sınavdaki her konunun anlatımını açık ifadelerle bizim anlayabileceğimiz şekle indirgeyerek anlatan Yunus hocama sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum. Bazı kelimeleri siz istemeseniz bile alacaksınız diyordu gerçekten istemsiz öğrenmiş olduğum çok fazla şey oldu. Puanım tam olarak 20 puan yükseldi. 67.5’dan 87.5’a çıkarttım ydstime'ın destekleriyle. ydstime bence YDS'deden fazlası... İlk olarak İngilizce okuma yeteneğiniz gelişiyor ve size kesinlikle İngilizceyi sevdiriyor. Hiç tereddüt etmeden alınması gereken bir kurstur. ydstime ekibine her şey için tekrar teşekkür ederim.

Şeymanur Kılıç

YDS/YÖKDİL Kursiyeri

İngilizce kelime öğrenmek için yöntem ararken Yunus Hoca'nın kelime anlatım videolarına rastladım. Birkaç gün öylesine videoları izledim. Sonra farkettim ki hem videoları izlerken çok keyif alıyorum ve hem de kelimeler aklımda kalıyor. Hemen kendime uygun bir paket aldım. Yunus Hoca'nın benim için hazırladığı programa uygun olarak çalışmalarımı yaparak sadece 3 ay içinde istediğim puana ulaştım. Sınav hazırlığı yapan herkese YDSTIME'ı tereddütsüz öneriyorum. Asla pişman olmazsınız.

Betül Kılıç

YDS Kursiyeri

Ekim 2020 de ydstime a bu sistemle başarı elde eden bir arkadaşımın tavsiyesiyle üye olduğumda gerçekten İngilizcede sıfırdım ve am is are bile bilmiyordum yökdil sınavı önüme gelse kalem dahi oynatamaz haldeydim ama üye olduktan sonra bu süreç adeta karanlık bir odada bocalayan birinin ışığın yanmasıyla önünü rahatça görmesi kabilinden Yunus Hoca odanın ışığını yaktı ve çok rahat bit süreç geçirdim Yunus Hocanın ödevlendirmesi ve takipleri ve anlatımınının kalitesiyle sınava yakında bilhassa Yunus hocanın denemelerini çözmek ve anlatımlarını dinlemek çok önemli ve 0 dan başladığım Yökdil sürecim 28 şubatta 2021 yökdil 78,75 puanla neticelendi.Tekrardan değerli hocalarıma teşekkür ediyorum.

Erdi Ekici

YÖKDİL Kursiyeri

Sınava hazırlanan ama nereden başlayacağını bilememeyenler için kesinlikle doğru bir başlangıç noktası. Yardımcı kaynaklarından, tek tek anlatım videolarına kadar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Yunus hoca sıkmadan güzel anlatımı, rehber hocamız Yusuf hocanın ilgi ve desteği için teşekkür ediyorum. Bu işte profesyonel oldukları hissediliyor.

Medine G.

YDS Kursiyeri

Farklı ingilizce kurslarını da deneyen birisi olarak iyi ki ydstime ile karşılaşmışım diyorum. Hem çalışma programınızın takibi hem de iletişim anlamında tüm hocalar aşırı ilgili. Ekstrem durumlarda size özel olarak program bile hazırlanıyor. Yunus hocanın ders anlatımı ve kelime öğretimi zaten inanılmaz derecede etkili. Farklı kurslarda olduğu gibi alın liste bu ezberleyin demiyor sizinle beraber öğreniyor, çalışıyor. 27,5 olan puanımı ydstime sayesinde 5 ayda 82,5 yaptım. Kısaca özetlemek gerekirse; böylesi zor bir yolda hakkını vererek çalışan herkes ydstime ile hedeflediği puana rahatlıkla ulaşır. Her şey için Yunus hocaya ve tüm ydstime ekibine teşekkür ediyorum.

Mert Bilen

YDS Kursiyeri

Ydt sınavı için Ydstime ile çalıştım.Yunus hocanın video anlatımı mükemmel.YouTube videoları ile tanışmıştım Yunus hoca ile.Değişik kanallardan videolar izledim.Hiçbiri Yunus hoca gibi etkilemiyor.Vieonun içine çekiyor resmen insanı.Anlamaman imkansız oluyor.Kaynaklar,canlı dersler,videolar çok çok iyi.Tabi hakkını verebildim mi ondan emin değilim.Yeterince çalışırsanız mükemmel bir sistem.Yusuf hocaya da ayrıca teşekkür ederim her zaman yüreklendirdi,motive etti.Dil sınavlarına hazırlanan herkesin yolunun Ydstime.com ile kesişmesini dilerim

Mine Ünlü

YDT Kursiyeri

Ydstime ile YDT sınavına hazırlandım.Bana göre" İşini aşkla yapıyor "sözünün vücut bulmuş hali Yunus hoca. Gerek anlatımı olsun gerek hazırlamış oldukları ders içerikleri gerçekten büyük emeklerle ortaya çıkmış olduğunu kanıtlıyor. Yusuf hocamız da sağolsun rehberlik konusunda ne gerekiyorsa sağlıyor. Bir sorun olduğunda ulaştığınız takdirde sağolsunlar hemen ilgileniyorlar.Eğer gerçekten emek verip çalışırsanız istediğiniz puanı alabilirsiniz. Sağladıkları kaynaklar ve anlatımlar bunun için fazlasıyla yeterli bence. Tembellik yapmadığımız takdirde tabiki🤗 Emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Leyla Bakır

YDT Kursiyeri

İki yıl kadar uzun bir süre kullanmış olduğum ve mevcut tüm içeriğiyle İngilizce seviyeme çok şey kattığına inandığım muhteşem bir eğitim paketi . Gerek genel İngilizcesini gelistirmek isteyen,gerekse akademik kariyer yolculuğunda İngilizceye ihtiyaç duyan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir online eğitim sitesi. Kendilerini önce örnek videoları üzerinden dinleyip,sonrasında sistemin tamamına ulaştığımda umduğumdan fazlasını bulduğum ve kendilerini dinlemekten ve tanımaktan büyük bir mutluluk duyduğum Değerli Yunus Hocam böylesine kaliteli bir eğitim sitesine evimin rahatlığında, her an her yerde,ulaşabildiğim için kendimi şanslı hissediyor ve size sonsuz teşekkürler ediyorum.İngilizce alanındaki farkınızı ancak sizi tanıyanlar bilir diyerek sözü kısa tutuyor ve YOU ARE THE BEST,.....diyorum. Tüm YDSTIME ailesine sevgiler, saygılar .

Selma Cevahiroğlu

YDT Kursiyeri

Kişiye özel programlar, kaynakların titizlikle hazırlanışı, Yunus Hoca' nın anlatımlarının akıcı ve anlaşılabilir oluşu...Yusuf Hoca nın rehberliği... evinizin rahatlığında online sistemle sınava çok daha emin adımlarla hazırlanabilirsiniz. Emeği geçen Ydstime ekibine , Yunus ve Yusuf Hocama çok teşekkür ederim. İyi ki Ydstime.✌️

İlkay Barsboğa

YDT Kursiyeri

Hayatimda aldigim ilk ve tek dogru karar yunus hocadan ders almakti.. İngilizceyi severek öğrenmek istiyorsaniz dogru adrestesiniz. İyi ki varsin ydstime.

Hatice Özdemir

YDT Kursiyeri

Mezun senemle nasıl baş edebileceğimi düşünürken bir anda kendimi ders videolarını izlerken bulduğum sistem. Rehberlik, kaynaklar, canlı dersler, sistem içeriği, ders programları.... ve belki de sayamadığım daha nice şey. Her şey sizin için düşünülmüş ve size sadece ders çalışmak, programa uymak, derslere katılmak kalıyor. Süre içerisinde her şekil destek bulduğunuz bir yer. Yunus hocaya ve Yusuf hocaya bu süreçte yanımda oldukları için çok teşekkür ediyorum. İyi ki tanımışım, iyi ki katılmışım.

Sedef Süer

YDT Kursiyeri

Keşke daha önce tanışsaydım diyorum.YKS-DİL sınavına hazırlanmış biri olarak daha önce dershaneye gittim ve online paketin dershaneden daha verimli olacağına asla imkan vermiyordum taa kii YDSTIME ile tanışana kadar... Verilen eğitim gönderilen kitaplar hepsi o kadar kaliteli ki hiçbir yerde yok. Sürekli motivasyon veren Yusuf hocamm ve mükemmel anlatımıyla Yunus hocamm iyi ki tanıştık diyorum sürekli. Kesinlikle pişman olmazsınız şiddetle tavsiye ediyorum.

Öznur Yolcu

YDT Kursiyeri

Ögretmenlik formasyonu iyi olan, vurgu ve tonlamalari yerinde, verilmesi gerekeni çok net ifade eden tabiri caizse buram buram öğretmenlik kokan birikim ve tecrübenin adidir Yunus Hoca. Sizleri de unutmadim YDSTIME ailesi, emeklerinize sağlik .

Uğur Arslan

YDS Kursiyeri

Yunus hoca ve ekibine teşekkürler:) Online paket almak isteyen arkadaşlar kesinlikle hiç tereddütsüz alabilirler. Paranızın ve emeğinizin karşılığını tam olarak alacağınıza emin olabilirsiniz.

Mustafa Bağcı

YDS Kursiyeri

Kelimenin tam anlamıyla muhteşem bir online kurs programı, fiyat/performans olarak aldıkları ücreti son kuruşuna kadar hak ediyorlar ki zaten ücreti bile piyasadaki bi sürü İngilizce kursundan çok çok çok uygun, anlatan hocanın bilgisi olsun, diksiyonu olsun, iletişim olsun hepsi çok kaliteli, emeklerine sağlık.

Buket Köpük

YDS/YÖKDİL Kursiyeri

Nasıl daha evvel almadım dediğim bir kurs. İngilizceye karşı olan tüm negatif düşüncelerim yok oldu. Kendimdeki olumlu değişimin farkındayım ve bu beni çok mutlu ediyor. Dilediğim zaman ulaşabiliyorum her türlü sorunumla özel olarak ilgileniliyor. Aslında tüm bu yazdıklarımdan çok çok daha fazlası ama bunlar dile getirdiklerim vee son olarak Yunus hocam siz bir harikasınız tüm cümleleri kulağımda sizin ses tonunuzla okuyorum :)

Elif Çakar

YDS/YÖKDİL Kursiyeri

Tek kelimeyle istediğiniz puanı alacaksınız. Yunus Hoca’nın kelimeleri anlatım şekli, bilgisayarı kullanma hızı sizi hem zamandan hem de yazmaktan kurtarıyor. Çalışmaların tamamı elinizde oluyor. Temel kelimelerden başlayıp onar dakikalık üç seri halindeki videoları bitiren biri 70 puanın altında almaz. Ben çok memnun kaldım. Benimle ilgilenen Yusuf Hoca’ya da teşekkür ederim.

Fuat Gürbüz

YDS/YÖKDİL Kursiyeri

Eksiği yok fazlası var diyebilirim. Konular tamamen akılda soru işareti kalmayacak şekilde aktarılıyor Yunus hoca tarafından; hem kitap hem video hazırlığı açısından da profesyonelce hazırlanmış sınav odaklı bir çalışma. Yds'ye hazırlanan bir üyeleri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.

İsmail Özdemir

YDS/YÖKDİL Kursiyeri

YDSTIME'ı ilk defa kullanarak, YKS-DİL sinavina hazirlaniyorum, çok kaliteli bir kurum online olarak en verim aldiğim platform, gönderilen kaynaklar,deneme sonrası değerlendirme, deneme çözümleri, kişisel program,harika video anlatımlı sistemi, harika Rehberlik sistemi ve özellikle Yunus hocayla tanıştiğima çok mutluyum, harika anlatimiyla dersler çok eğlenceli ve öğretici, Yunus Hoca öğrenciye İngilizcenin nasil öğretileceğini usta şekilde biliyor ve öğretiyor. Kendi Alaninda uzman bir öğretmen.Akademik İngilizce öğrenmek için YDSTIME'ı seçtiğim için çok mutluyum.

İdris Şimşek

YDT Kursiyeri

İLETİŞİM

Aklınıza takılan bir soru mu var?
Cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İletişim Formu