0 %

2019 Mart YDS/YÖKDİL Paketi

2019 Mart YDS-YÖKDİL Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS ve YÖKDİL sınavlarına hazırlanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm dilbilgisi, kelime, çeviri, okuma, soru tipleri çalışmaları ile YDS ve YÖKDİL deneme sınavları anlatımları mevcuttur.

- Bu kurs "Canlı dersler"in olduğu bir kurs olmayıp, tüm anlatımlar şu an itibari ile sistemde yüklü ve erişime hazırdır. Anlatımların tamamı Yunus Hoca tarafından yapılmıştır. Henüz incelememişseniz örnek video derslere Demo Sayfamız 'dan, hangi bölümde kaç saat içerik olduğuna Mevcut İçerik sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için Nedir? ve Eğitimimiz sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

- Dönem içerisinde yapılmakta olan ek canlı dersler ve sınav öncesinde yapılacak olan "YDS/YÖKDİL kampı" sayesinde adaylar Yunus Hoca'ya sorularını sorabilme, gidişatlarını değerlendirebilme ve rehberlik hizmeti alabilme şansı elde edebilecek, yapılacak olan ek anlatımlardan ve çalışmalardan faydalanabileceklerdir.

- Paket içeriğinde her alana özgü 6 Özgün YÖKDİL deneme sınavının ve 2018 Eylül'de dahil şu ana kadar yapılmış olan 5 dönem YÖKDİL sınavlarında çıkmış olan soruların ayrıntılı çözümleri de mevcuttur.
Her alan için toplamda 8 sınav, 664 sorunun çözümleri, toplamı 30-35 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

- Paket içeriğinde 2013 Nisan - 2018 Aralık arası gelmiş olan tüm YDS'lerin (toplam 13 sınav) ayrıntılı çözümleri de mevcuttur.
13 sınav, 1.040 sorunun çözümleri, toplamı 60 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

- Bu pakette yer alan anlatımlar sayesinde gireceğiniz sınavda karşılacağınız tüm gramer yapılarını, ihtiyaç duyacağınız tüm kelimeleri ve sınavlarda başarılı olmak için edinmiş olmanız gereken hızlı ve doğru okuma yapabilme ve soru çözme pratiğini kazanmış olacaksınız.Bu Paket Kimler İçin?


- Paket içeriğinde, sistemimizde mevcut olan tüm anlatımlar (Basic-Advanced-Academic/Çıkmış) yer aldığı için bu paket tüm adaylar için uygun bir paketimizdir.


Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 2019 İlkbahar YDS sınav tarihine (24.03.2019) kadardır. Üyelik başlangıcından itibaren 24 Mart 2019 tarihine kadar paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmadan) faydalanabilirsiniz.


- YÖKDİL sınavına girecek olan adaylar için, paket içerisinde anlatımları yer alan 6 Özgün YÖKDİL deneme sınavının kitapçıkları basılı olarak adresinize ücretsiz şekilde gönderilecektir. Bu denemeler dışında ihtiyaç duyacağınız geçmiş yıllar soruları ve anlatımlar sırasında tutulan kelime listeleri .pdf olarak sizlere sunulmaktadır. Bu paket içerisinde YÖKDİL deneme kitapçıkları dışında ek bir kitap-kaynak gönderimi bulunmamaktadır.

- Paket fiyatımız 400 TL'dir. Havale/EFT ya da World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 taksit imkanı bulunmaktadır.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve 2019 Mart YDS-YÖKDİL Hazırlık Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!