0 %

2023 İlkbahar
YÖKDİL Paketi

2023 İlkbahar YÖKDİL Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YÖKDİL sınavına hazırlanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm dilbilgisi, kelime, çeviri, okuma, soru tipleri çalışmaları ile alan bazlı (Sosyal/Fen/Sağlık) özgün ve çıkmış YÖKDİL sınavları anlatımları mevcuttur.

- Bu kurs "Canlı dersler"in olduğu bir kurs olmayıp, tüm anlatımlar şu an itibari ile sistemde yüklü ve erişime hazırdır. Dolayısıyla eğitiminize hemen başlayabilirsiniz. Anlatımların tamamı Yunus Hoca tarafından yapılmıştır. Henüz incelememişseniz örnek video derslere Youtube kanalımızdan 'dan ulaşabilirsiniz. Sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için Nedir? ve Eğitimimiz sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

- Paket içeriğinde her alana özgü 6 Özgün YÖKDİL deneme sınavının ve 2022 Mart dönemi de dâhil şu ana kadar yapılmış olan 9 dönem YÖKDİL sınavlarında çıkmış olan soruların ayrıntılı çözümleri de mevcuttur.
Her alan için toplamda 15 sınav, 1.200 sorunun çözümleri, toplamı 60-65 saat olan video derslerde ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

- Bu pakette yer alan anlatımlar sayesinde gireceğiniz YÖKDİL sınavında karşılaşacağınız tüm gramer yapılarını, kendi alanınıza dair ihtiyaç duyacağınız tüm kelimeleri ve sınavlarda başarılı olmak için edinmiş olmanız gereken hızlı ve doğru okuma yapabilme ve soru çözme pratiğini kazanmış olacaksınız.Bu Paket Kimler İçin?


- Paket içeriğinde, temel düzeyden ileri düzeye kadar anlatımlar yer aldığı için bu paket tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YÖKDİL sınavında hedefi yüksek olan ve uzun soluklu bir çalışma yapmak isteyen adaylar için ideal paketimizdir.

- Siz paketi aldıktan sonra Yunus hocamız tarafından tavsiye programı hazırlanacaktır. Bu program sayesinde sistemde mevcut olan anlatımlardan ve gönderilecek olan kaynaklardan en iyi nasıl faydalanacağınız ayrıntılı bir şekilde tarafınıza sunulmuş olacaktır.Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 2023 İlkbahar YÖKDİL* tarihine kadardır. Üyelik başlangıcından itibaren sınav tarihine kadar paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

* 2023 ÖSYM sınav takvimi henüz açıklanmadığı için net bir tarih veremiyoruz ancak beklentimiz İlkbahar Yökdil sınavının 12 Mart 2023 tarihinde yapılacağı yönündedir.

- Paket içeriğinde
- The Ultimate Vocabulary Book for YDS, YÖKDİL
- The Ultimate Grammar Book for YDS, YÖKDİL
- The Ultimate Translation Book for YDS, YÖKDİL
- Question Types Book for YDS, YÖKDİL
- Academic Voc. Tests - Preposition Tests
- Reading Book for YÖKDİL - Sosyal/Fen/Sağlık*
- Practice Book for YÖKDİL - Sosyal/Fen/Sağlık*
kitapları olmak üzere toplam 7 kitap gönderilecektir.
* Okuma ve deneme kitapları, üyelik sırasında seçeceğiniz alana göre (Sosyal Bil. / Fen Bil. / Sağlık Bil.) gönderilecektir.

Bu 7 kitaba ek olarak anlatımlar sırasında oluşturulan toplam 6 kelime listesi dergisi de tarafınıza gönderilecek olan paket içerisinde yer alacaktır.

- Paket fiyatımız (Video dersler, program desteği ve kitap/kaynak setimiz de dâhil) 3.000 TL'dir. (KDV Dâhil)
Havale/EFT ya da World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 taksit imkanı bulunmaktadır.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve 2023 İlkbahar YÖKDİL Hazırlık Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!