0 %

2023 YDT (YKS-Dil) Paketi

2022 YDT (YKS-Dil) Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL/YDT hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDT sınavına hazırlanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm dilbilgisi, kelime, çeviri, okuma, soru tipleri ve deneme çalışmaları ile çıkmış YDT/YDS/YÖKDİL sınavları anlatımları mevcuttur.

- Bu kurs "Canlı dersler"in olduğu bir kurs olmayıp, tüm anlatımlar şu an itibari ile sistemde yüklü ve erişime hazırdır. Anlatımların tamamı Yunus Hoca tarafından yapılmıştır. Henüz incelememişseniz örnek video derslere Youtube Sayfamız 'dan, hangi bölümde kaç saat içerik olduğuna Mevcut İçerik sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için Nedir? ve Eğitimimiz sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

- Bu pakette yer alan anlatımlar sayesinde gireceğiniz YDT sınavında karşılaşacağınız tüm gramer yapılarını, ihtiyaç duyacağınız tüm kelimeleri ve sınavda başarılı olmak için edinmiş olmanız gereken hızlı ve doğru okuma yapabilme ve soru çözme pratiğini kazanmış olacaksınız.Bu Paket Kimler İçin?


- Paket içeriğinde, sistemimizde mevcut olan tüm anlatımlar (Basic-Advanced-Academic/Çıkmış) yer aldığı için bu paket tüm adaylar için uygun bir paketimizdir. Özellikle mevcut seviyesi 20-30 olup, uzun soluklu bir çalışma ile YDT'de yüksek netlere/puanlara ulaşmak isteyen adaylar için ideal paketimizdir.

- Siz paketi aldıktan sonra sizinle yapacağımız birebir görüşme ve uygulayacağımız seviye tespit sınavı sonrasında mevcut durumunuzu tespit edecek ve Yunus Hoca tarafından size özel haftalık bir çalışma programı hazırlanacaktır. Bu program sayesinde sistemde mevcut olan anlatımlardan ve gönderilecek olan kaynaklardan en iyi nasıl faydalanacağınız ayrıntılı bir şekilde tarafınıza sunulmuş olacak.

Süreç boyunca ilerleyişiniz hem rehberlik hocalarımız hem de Yunus Hoca tarafından takip edilecek, gerekli yönlendirmeler yapılıp, ihtiyaç duyulması halinde haftalık programınızda gerekli değişiklikler yapılacaktır.Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 2023 Haziran YDT tarihine* kadardır. Üyelik başlangıcından itibaren 2023 YDT tarihine kadar paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.
* 2023 ÖSYM sınav takvimi henüz açıklanmadığı için net bir tarih veremiyoruz ancak beklentimiz YDT sınavının 18 Haziran 2023 tarihinde yapılacağı yönündedir.

Paketi kullanacak adaylara içerisinde;
- Vocabulary
- Grammar
- Translation
- Reading
- Question Types
- Practice for YDS, e-YDS
- Özgün YDT Deneme Kitabının da bulunduğu toplam 13 kitaplık bir set ile anlatımlar sırasında oluşturulan kelime listelerinin de yer aldığı 15 adet kitapçık gönderilecektir.

- Paket fiyatımız (Video dersler, ek canlı dersler, program desteği, rehberlik hizmeti ve kitap/kaynak setimiz de dâhil) 4.750 TL'dir. Havale/EFT ya da World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 taksit imkanı bulunmaktadır.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve 2023 YDT Hazırlık Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden 2023 YDT'ye hazırlanmaya başlayın!

Sormak istediğiniz sorularınız mı var? Bu durumda 05324943785 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.