0 %

2022 İlkbahar
YDS Paketi

2022 İlkbahar YDS Hazırlık Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS'ye hazırlanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm dilbilgisi, kelime, çeviri, okuma, soru tipleri çalışmaları ile özgün ve çıkmış YDS sınavlarının anlatımları mevcuttur.

- Bu kurs "Canlı dersler"in olduğu bir kurs olmayıp, tüm anlatımlar şu an itibari ile sistemde yüklü ve erişime hazırdır. Dolayısıyla eğitiminize hemen başlayabilirsiniz. Anlatımların tamamı Yunus Hoca tarafından yapılmıştır. Henüz incelememişseniz örnek video derslere Youtube kanalımızdan 'dan ulaşabilirsiniz. Sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için Nedir? ve Eğitimimiz sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

- Dönem içerisinde yapılacak olan ek canlı dersler sayesinde adaylar Yunus Hoca'ya sorularını sorabilme, gidişatlarını değerlendirebilme ve rehberlik hizmeti alabilme şansı elde edebilecek, yapılacak olan ek anlatımlardan ve çalışmalardan faydalanabileceklerdir.

- Paket içeriğinde 2013 Nisan - 2021 Nisan arası gelmiş olan tüm YDS'lerin (toplam 18 sınav) ayrıntılı çözümleri de mevcuttur.
18 sınav, 1.440 sorunun çözümleri, toplamı 85 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

Bu 18 sınava ek olarak -2014 Kasım ayında ilki yapılan e-YDS'den 2021 Mayıs e-YDS'ye kadar- yapılmış olan toplam 65 e-YDS sonrasında açıklanmış olan 8 farklı soru tipinden 65'er (Kelime, Gramer, Cümle Tamamlama, Çeviri, Diyalog, Paraphrasing, Paragraf Tamamlama, Alakasız Cümleyi Bulma), toplam 520 sorunun çözümleri, toplamı 28 saat olan video derslerde ayrıntılı şekilde yapılmaktadır.

- Bu pakette yer alan anlatımlar sayesinde gireceğiniz YDS/e-YDS'de sınavında karşılacağınız tüm gramer yapılarını, ihtiyaç duyacağınız tüm kelimeleri ve sınavda başarılı olmak için edinmiş olmanız gereken hızlı ve doğru okuma yapabilme ve soru çözme pratiğini kazanmış olacaksınız.Bu Paket Kimler İçin?


- Paket içeriğinde, temel düzeyden ileri düzeye kadar anlatımlar yer aldığı için bu paket tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YDS/e-YDS'de hedefi yüksek olan ve uzun soluklu bir çalışma yapmak isteyen adaylar için ideal paketimizdir.

- Siz paketi aldıktan sonra mevcut durumunuza, ulaşmak istediğiniz hedef puanınıza ve bu çalışmalar için günlük/haftalık ayırabileceğiniz zamana göre Yunus hoca tarafından size özel haftalık bir çalışma programı hazırlanacaktır. Bu program sayesinde sistemde mevcut olan anlatımlardan ve gönderilecek olan kaynaklardan en iyi nasıl faydalanacağınız ayrıntılı bir şekilde tarafınıza sunulmuş olacaktır.Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 2022 İlkbahar YDS* tarihine kadardır. Üyelik başlangıcından itibaren sınav tarihine kadar paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

* 2022 ÖSYM sınav takvimi henüz açıklanmadığı için net bir tarih veremiyoruz ancak beklentimiz İlkbahar YDS'nin 3-10 Nisan 2022 tarihlerinden birisinde yapılacağı yönündedir.

- Paket içeriğinde
- The Ultimate Vocabulary Book for YDS, YÖKDİL
- The Ultimate Grammar Book for YDS, YÖKDİL
- The Ultimate Translation Book for YDS, YÖKDİL
- The Ultimate Practice Book for YDS, e-YDS
- Question Types Book for YDS, YÖKDİL
- Academic Voc. Tests - Preposition Tests
- Reading Book for YDS, e-YDS
kitapları olmak üzere toplam 7 kitap gönderilecektir.


Bu 7 kitaba ek olarak anlatımlar sırasında oluşturulan toplam 9 kelime listesi dergisi de tarafınıza gönderilecek olan paket içerisinde yer alacaktır.

- Paket fiyatımız (Video dersler, ek canlı dersler, program desteği ve kitap/kaynak setimiz de dâhil) 1.950 TL'dir. (KDV Dahil)
Havale/EFT ya da World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 taksit imkanı bulunmaktadır.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve 2022 İlkbahar YDS/e-YDS Hazırlık Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!