0 %

Kelime Paketi

Kelime Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm kelimeleri öğrenebileceğiniz kelime çalışmaları yer almaktadır.

- İsterseniz 111 saatlik kelime çalışmalarına ek olarak 11 saatlik Academic Vocabulary Tests ve 25 saatlik preposition çalışmalarını da satın alabilir, böylece hem daha fazla kelime anlatımına hem de hangi kelimenin hangi edatlarla (preposition) kullanıldıklarına, hangi edatın ne tür durumlarda kullanıldığına dair video derslere de erişim imkânı elde edebilirsiniz. Bu sayede hem daha hızlı ve doğru çeviriler yapabilir hem de sınavlarda gelecek olan preposition sorularını daha rahat çözebilirsiniz.


Paket içeriğinde yer alan kelime çalışmalarımız


Örnek video derslerimizi henüz incelememişseniz youtube kanalımızdan videolara ulaşabilirsiniz. Oynatma listesi için tıklayınız!
Kelime kitabımızdan örnek sayfaları indirmek için tıklayınız...
Kelime listelerimizden örnek sayfaları indirmek için: tıklayınız...Kelime çalışmalarımız 5 bölümden oluşmaktadır.
Tüm çalışmalar "Vocabulary" kitabımızda yer almakta olup tamamının anlatımı sistem üzerinde mevcuttur. (111 saat 31 dakika)


Basic Vocabulary Studies


Temel kelime bilginizi geliştirmek ve sağlamlaştırmak için hazırladığımız çalışmalardır. Bu bölümde yer alan 60 egzersiz ile YDS/YÖKDİL/YDT hazırlığına başlayabilmeniz için gerekli kelime altyapısını oluşturmanızı hedeflemekteyiz. Akademik dil sınavlarına hazırlık sürecinde yapacağınız tüm çalışmalar –ister kelime ister çeviri ister okuma ister soru çözümü olsun– bu bölümde yer alan kelimelerin eksiksiz olmasına bağlıdır. Diğer bir deyişle bu 60 egzersiz tamamlanmadan ve bu çalışmalarda yer alan kelimeler öğrenilmeden diğer çalışmaların yapılabilmesi pek mümkün değildir. Dolayısıyla bu sınavlara girecek olan her adayın bu bölümü tamamlaması büyük önem arz etmektedir.
Tüm egzersizlerin ayrıntılı çözüm videoları toplamı 19 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından yapılmaktadır. Bu anlatımlar sırasında yapılan bol tekrarlar sayesinde etkin bir kelime çalışması-pekiştirmesi sağlanmış olmaktadır. Anlatımlar sırasında tutulan kelime listesi 32 sayfalık bir dergi şeklinde basılı olarak tarafınıza gönderilmektedir.


Advanced Vocabulary Studies – Step 1 / 2 / 3


YDS ve YÖKDİL tarzı akademik dil sınavlarına yönelik kelime çalışmalarının yer aldığı toplam 3 seviyede, 180 egzersizle her bir kelime grubundan (Verb / Adjective / Adverb / Noun / Phrasal Verb) akademik dilde sıklıkla kullanılan, dolayısıyla sınavlarda da geçmesi en muhtemel kelimeleri öğretmeyi amaçlayan çalışmalarımızdır.

Step 1 – Bu bölümde yer alan 90 egzersizde bulunan 540 kelime (ve eş/zıt anlamlıları) bu sınavlara girecek tüm adaylar tarafından bilinmesi zorunlu olan kelimelerdir. Bu kelimelerin tamamı derslerimizde karşılaştığımız zaman adaylara “Geçmediği sınav yoktur” diye sunduğumuz kelimelerdir. Diğer bir deyişle YDS/YÖKDİL tarzı sınavlar için “Olmazsa Olmaz” kelimelerin yer aldığı bölümdür.

Step 2 – Bu bölümde yer alan 90 egzersizde bulunan 540 kelime ise özellikle YDS’ye girecek ve hedefi 55 üzeri olan adaylarca bilinmesi gerekli olan kelimelerdir. YÖKDİL’de 70 üzeri bir puan hedefleyen adayların da bu bölümde yer alan kelimelere hâkim olmaları gerekmektedir.

Step 3 – Bu bölümde yer verdiğimiz 90 egzersizde bulunan 540 kelime ise görülme sıklığı daha önceki çalışmalarda yer alan kelimelere göre daha az olan ancak geçtiği zaman cümleleri anlamımızı ve yorumlamamızı oldukça etkileyen kelimelerdir. YDS’de hedefi 70 üzeri, YÖKDİL’de hedefi 85 üzeri olan adayların bu kelimeleri de öğrenmelerinde kesinlikle fayda vardır.

Her 20 çalışma sonrasında yer alan “Tekrar Testleri” (Review Tests) sayesinde bu 20 çalışmada yer verdiğimiz 120 kelimeyi bir kez de test soruları üzerinden tekrar etme şansını elde edebileceksiniz.

Tüm egzersizlerin ve tekrar testlerinin ayrıntılı çözüm videoları toplamı 71 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından yapılmaktadır. Bu anlatımlar sırasında yapılan bol tekrarlar sayesinde etkin bir kelime çalışması-pekiştirmesi sağlanmış olmaktadır. Anlatımlar sırasında tutulan kelime listeleri 40'ar sayfalık 3 ayrı dergi şeklinde basılı olarak tarafınıza gönderilmektedir.Advanced Vocabulary Tests


Toplam 22 test/440 özgün soru üzerinden ileri düzeyde 2.000'i aşkın kelimeyi test soruları ile pekiştirmeyi amaçladığımız testlerimizdir. Bu testler sayesinde hem sınavlarda gelen kelime sorularına hazırlık yapmış olacak hem de sınav genelinde karşılaşacağınız kelimeleri pekiştirmiş olacaksınız. Kelimelerin görülme sıklığına göre sıraladığımız bu testler sayesinde hem ilk 4 bölümde görmüş olduğunuz kelimeleri tekrar edebilecek hem de bu kelimeler dışında akademik dil sınavları için faydalı olabilecek yeni kelimeleri de öğrenebileceksiniz.

Tüm testlerin ayrıntılı çözüm videoları toplam 20 saat sürmekte olup, anlatımlar sırasında oluşturulan 20 sayfalık kelime listesi .pdf olarak sistem üzerinden sizlere sunulmaktadır.


Bu paketle birlikte satın alabileceğiniz ekstra kelime ve preposition çalışmalarımız


Academic Vocabulary Tests (Çıkmış Sorular)


ÖSYM tarafından yapılmış olan dil sınavlarında (ÜDS-KPDS-LYS5) 2013* yılına kadar gelmiş olan tüm kelime sorularının çözülüp, analiz edildiği, bu sayede sınavlarda karşılaşılacak olan kelime sorularına tam olarak hazırlanmayı mümkün kılan çalışmamızdır. 5 ayrı başlık altında (Verbs - Adjectives - Adverbs - Nouns - Phrasal Verbs) toplam 300 sorunun çözüm videosu (~11 saat) sistem üzerinden erişilebilir durumdadır. Bu serinin 32 sayfalık kelime listesi dergisi de basılı olarak tarafınıza gönderilmektedir.

* 2013 yılından günümüze kadar yapılmış olan tüm YDS ve YÖKDİL sınav sorularının anlatımları "Geçmiş Yıllar YDS" ve "YÖKDİL Deneme Paketleri"miz içerisinde yer almaktadır.Preposition Tests:


Preposition (Edat) bilgisi, genel İngilizce bilgimizle, çok okumak-dinlemek-izlemekle doğru orantılıdır. Dile çokça maruz kalmaya, kulak dolgunluğunun oluşmuş olmasına bağlıdır.

Ancak bunun yanında özel çalışmalarla da adayların preposition bilgisini artırmayı amaçlamaktayız.

Bu doğrultuda hazırlamış olduğumuz 6 ayrı testte bulunan 600 özgün soru üzerinden adayların sınavlarda 2-4 adet gelen preposition sorularını da yakalayabilmelerini amaçlamaktayız.

Özgün soruların yanında geçtiğimiz yıllarda ÖSYM tarafından yapılmış olan dil sınavlarında (ÜDS-KPDS-KPSS İngilizce) çıkmış preposition soruları da sizlere gönderilecek olan ekstra kitabımızda yer almaktadır.

Özgün 6 testin (600 soru - 17 saat 33 dakika) ve çıkmış preposition sorularının (211 soru - 7 saat 38 dakika) çözüm videoları ile hızlı tekrar video ve mp3 dosyaları sistem üzerinden erişilebilir durumdadır. Bu serinin 32 sayfalık kelime listesi dergisi de basılı olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Serinin örnek video derslerini izlemek için tıklayınız!Bu Paket Kimler İçin?


- Paket içeriğinde, temel düzeyden akademik düzeye kadar tüm seviyelerde kelime çalışmaları yer aldığı için belli bir İngilizce altyapısı olan (A2-B1 düzeyinde) tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YDS/YÖKDİL/YDT sınavlarına girecek olan ve kelime öğrenme/ezberleme ve hatırlama konusunda sıkıntı yaşayan adaylar için oldukça faydalı olacak bir paketimizdir.

- Bu paket, sınav kaygısı taşımayan ancak genel/akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen adaylar için de oldukça fayda sağlayacak bir paketimizdir.


Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi kelime paketimiz için 120 gün, kelime + preposition paketimiz için ise 180 gün'dür. Üyelik başlangıcından itibaren 4/6 ay boyunca paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

- Kelime paketimizi satın almanız durumunda 296 sayfalık "Vocabulary" kitabımız ile anlatımlar sırasında tutulan ve toplamı 152 sayfa olan 4 adet kelime listesi dergisi tarafınıza basılı bir şekilde ücretsiz olarak gönderilecektir.

- Kelime + Academic Voc. + Preposition Tests paketimizi satın almanız durumunda yukarıdaki kitap ve dergilere ek olarak "Academic Voc. Tests" ve "Preposition Tests" sorularının yer aldığı 112 sayfalık bir kitap ile toplamı 64 sayfa olan 2 ayrı kelime listesi dergisi de gönderilecektir.

- Paket fiyatımız, Academic Voc. Tests ve Preposition paketi hariç 400 TL, Academic Voc. Tests ve Preposition paketi dahil 500 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve Kelime Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen, satın almak istediğiniz paketi tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!