0 %

Kelime Paketi

Kelime (+ Preposition) Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm kelimeleri öğrenebileceğiniz kelime çalışmaları yer almaktadır.

- İsterseniz 71 saatlik kelime çalışmalarına ek olarak 25 saatlik preposition çalışmalarını da satın alabilir, böylece hem daha fazla kelime anlatımına hem de hangi kelimenin hangi edatlarla (preposition) kullanıldıklarına, hangi edatın ne tür durumlarda kullanıldığına dair video derslere de erişim imkânı elde edebilirsiniz. Bu sayede hem daha hızlı ve doğru çeviriler yapabilir hem de sınavlarda gelecek olan preposition sorularını daha rahat çözebilirsiniz.


Paket içeriğinde yer alan kelime çalışmalarımız


Kelime çalışmalarımız 5 bölümden oluşmaktadır.
Tüm çalışmalar "Vocabulary" kitabımızda yer almakta olup ve tamamının anlatımı sistem üzerinde mevcuttur. (71 saat 20 dakika)


1: Basic Vocabulary Studies:

Toplam 120 çalışma (video ders) üzerinden adayların temel kelime bilgisini geliştirmeyi amaçladığımız çalışmamızdır. Daha önce YDS/YÖKDİL hazırlığı yapmamış, orta seviye İngilizce bilgisi olan adaylar için başlangıç kelime çalışmamızdır. Sınav hazırlık sürecinde yapacağınız tüm çalışmalar – ister kelime ister çeviri ister okuma ister soru çözümü olsun – bu bölümde yer alan kelimelerin eksiksiz olmasına bağlıdır. Yani, diğer bir deyişle bu 120 egzersiz tamamlanmadan diğer çalışmaları yapmanız pek mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla sağlıklı bir hazırlık süreci geçirilmesi adına her adayın bu bölümü tamamlaması oldukça önem taşımaktadır.
Tüm egzersizlerin ayrıntılı çözüm videoları toplamı 18 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından yapılmaktadır. Bu anlatımlar sırasında yapılan bol tekrarlar sayesinde etkin bir kelime çalışması-pekiştirmesi sağlanmış olmaktadır. Anlatımlar sırasında tutulan kelime listeleri, 2 ayrı dergi şeklinde adaylara sistem üzerinden sunulmaktadır.
Serinin ilk 5 video dersini izlemek için tıklayınız!


2: Basic Vocabulary Tests:

Toplam 10 test/300 özgün soru üzerinden temel düzeyde 2.000'e yakın kelimeyi test soruları ile pekiştirmeyi/öğretmeyi amaçlayan çalışmamızdır. Her testin ayrıntılı çözüm videoları toplamı 13,5 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından yapılmaktadır. Anlatımlar sırasında tutulan kelime listeleri, kelime tekrarlarını daha sağlıklı yapmayı mümkün kılmakta, böylece kelimelerin kalıcığı sağlanmış olmaktadır.
Serinin ilk testinin video derslerini izlemek için tıklayınız!


3: Advanced Vocabulary Studies:

Toplam 18 dokuman üzerinden, her bir kelime grubundan (Noun - Adj. - Adv. - Verb - Phrasal Verb - Preposition) YDS/YÖKDİL hazırlık süresinde olmazsa olmaz diyebileceğimiz, bu tarz sınavlar için "kutsal" sayılan kelimeleri öğretmeyi, kulağınıza ve beyninize "kazımayı" amaçladığımız çalışmamızdır. Tüm serinin ayrıntılı çözüm videoları toplam 13 saat sürmekte olup, diğer çalışmalarda olduğu gibi, tekrarlarınızı daha rahat yapabilesiniz diye anlatımlar sırasında tutulan kelimeler dergi şeklinde sizlere sunulmaktadır.
Serinin ilk çalışmasının video derslerini izlemek için tıklayınız!


4: Advanced Vocabulary Tests:

Toplam 16 test/480 özgün soru üzerinden ileri düzeyde 3.000'e yakın kelimeyi test soruları ile pekiştirmeyi/öğretmeyi amaçlayan çalışmamızdır. Bu seride bir yandan eş anlamlı-zıt anlamlı bilgimizi artırıp, diğer yandan kelime sorularına bir bakış açısı kazandırmayı amaçlamaktayız. Her testin ayrıntılı çözüm videoları (~16 saat) mevcut olup, bu serinin de kelime listesi dergisi pdf olarak sistemde yer almaktadır.
Serinin ilk testinin video derslerini izlemek için tıklayınız!


5: Academic Vocabulary Tests (Çıkmış Sorular):

ÖSYM tarafından yapılan tüm dil sınavlarında (ÜDS-KPDS-LYS5-YDS) 2013 yılına kadar gelmiş olan tüm kelime sorularının çözülüp, analiz edildiği, bu sayede sınavlarda karşılaşılacak olan kelime sorularına tam olarak hazırlanmayı mümkün kılan çalışmamızdır. 5 ayrı başlık altında (Verbs - Adjectives - Adverbs - Nouns - Phrasal Verbs) toplam 300 sorunun çözüm videosu (~11 saat) sistem üzerinden erişilebilir durumdadır. Bu serinin de kelime listesi dergisi sistemde yer almaktadır.
Serinin örnek video derslerini izlemek için tıklayınız!
Bu paketle birlikte gelen Preposition (Edat) çalışmalarımız


Preposition (Edat) bilgisi, genel İngilizce bilgimizle, çok okumak-dinlemek-izlemekle doğru orantılıdır. Dile çokça maruz kalmaya, kulak dolgunluğunun oluşmuş olmasına bağlıdır.

Ancak bunun yanında özel çalışmalarla da adayların preposition bilgisini artırmayı amaçlamaktayız.

Bu doğrultuda hazırlamış olduğumuz 6 ayrı testte bulunan 600 özgün soru üzerinden adayların sınavlarda 2-4 adet gelen preposition sorularını da yakalayabilmelerini amaçlamaktayız.

Özgün soruların yanında bugüne kadar ÖSYM tarafından yapılan dil sınavlarında (ÜDS-KPDS-KPSS İngilizce) çıkmış tüm preposition soruları da sizlere gönderilecek olan "Vocabulary" kitabımızda yer almaktadır.

Özgün 6 testin (600 soru - 17 saat 33 dakika) ve çıkmış tüm preposition sorularının (211 soru - 7 saat 38 dakika) çözüm videoları ile hızlı tekrar video ve mp3 dosyaları sistem üzerinden erişilebilir durumdadır.

Serinin örnek video derslerini izlemek için tıklayınız!Bu Paket Kimler İçin?


- Paket içeriğinde, temel düzeyden akademik düzeye kadar tüm seviyelerde kelime çalışmaları yer aldığı için belli bir İngilizce altyapısı olan (A2-B1 düzeyinde) tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YDS/YÖKDİL/YDT sınavlarına girecek olan ve kelime öğrenme/ezberleme ve hatırlama konusunda sıkıntı yaşayan adaylar için oldukça faydalı olacak bir paketimizdir.

- Bu paket, sınav kaygısı taşımayan ancak genel/akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen adaylar için de oldukça fayda sağlayacak bir paketimizdir.


Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 120 gün'dür. Üyelik başlangıcından itibaren 4 ay boyunca paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

- Paket içeriğinde, video anlatımların yapıldığı çalışmaların ve testlerin yer aldığı 288 sayfalık "Vocabulary" kitabımız ile anlatımlar sırasında tutulan ve toplamı 224 sayfa olan 6 adet kelime listesi dergisi basılı olarak tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.
Tüm kaynaklarımız hakkında ayrıntılı bilgilere KAYNAKLARIMIZ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

- Paket fiyatımız 400 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve Kelime Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen, satın almak istediğiniz paketi tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!