Gramer (Dil bilgisi) Paketi

Gramer (Dil bilgisi) Paketinin İçeriğinde Neler Var?

Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL/YDT hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm gramer konularını öğrenebileceğiniz ve her konu ile ilgili çok sayıda soru üzerinden pratik yapabileceğiniz konu anlatımları ve özgün ve çıkmış soru çözümleri yer almaktadır.

Paket İçeriğinde Yer Alan Gramer (Dil bilgisi) Çalışmaları Nelerdir?

Dil bilgisi çalışmalarımız 6 aşamadan oluşmaktadır.
Tüm konu anlatımları ve tamamı özgün 1.000 dil bilgisi test sorusu "The Ultimate Grammar Book for YDS, YÖKDİL" kitabımızda yer almakta olup tamamının anlatımı sistem üzerinde mevcuttur. (76 saat 18 dakika)

Örnek video derslerimizi henüz incelememişseniz Youtube kanalımızdan videolara ulaşabilirsiniz.
Gramer kitabımızdan örnek sayfaları indirmek için tıklayınız.
Konu Anlatımı
YDS/YÖKDİL/YDT'de gerek doğrudan dil bigisi sorularında gerekse cümleleri doğru anlayabilmek için gerekli olan 9 gramer konusunu (Tense / Modal / Active-Passive / If Clauses / Adjective (Relative) Clauses / Adverbial Clauses / Noun Clauses / Gerund-Infinitive / Reductions) adayları çok fazla ayrıntıya boğmadan ortalama 2 saatlik derslerle anlatıyoruz.

Hızlı Konu Tekrarı
Her konu anlatımı bitiminde yaklaşık 10-20 dakikalık videolarla ilgili konuyu hızlıca tekrar ediyoruz. Bu "Hızlı tekrar" videoları sayesinde adaylar konuyu unuttuklarında ya da sınav öncesinde hızlı bir konu tekrarı yapmak istediklerinde tüm konuyu dinlemek yerine, çok kısa sürede önemli noktaları yeniden hatırlayabilmektedirler.

Özgün Konu Testleri (Test Yourself)
Her konuda, konu anlatımının hemen ardından o konuyla ilgili kolaydan zora doğru giden özgün sorular ile konuyu pekiştirmenizi amaçlamaktayız. Bu testlerde yer alan soruların önemli bir kısmı sürece yeni başlamış adayların konunun önemli noktalarını daha iyi kavramalarını sağlayabilmek amacıyla hazırlanmış, dolayısıyla sınavlarda gelen sorulara göre nispeten daha kolay sorulardır. (9 konuda toplam 28 test/544 özgün soru yer almaktadır.)

İleri Seviye Konu Testleri (Advanced Grammar Tests)
Tüm konularda, konu anlatımlarını ve konu testlerini (Test Yourself) tamamladıktan sonra her konuyla ilgili iki adet ileri seviye test yer almaktadır. Bu testlerde yer alan sorular seviyeleri açısından sınavlarda gelen sorulara daha yakın sorulardır. Adayların, kelime bilgisi ve okuma becerisi noktasında ileri bir seviyeye geldiklerinde bu soruları çözmeleri daha uygun olacağı için bu testlere kitabımızın ikinci bölümünde yer verdik. Altyapısı/mevcut puanları iyi olan adaylar, konuları hızlıca tekrar ettikten sonra doğrudan bu testlere geçiş yapabilirler. (Bu bölümde toplam 18 test/288 özgün soru yer almaktadır.)

İleri Seviye Karışık Testler (Grammar Revision Tests)
Kitabımızın son bölümünde yer alan 10 testimizde ileri seviye karışık gramer soruları yer almaktadır. Bu soruların seviyeleri yine sınavlarda (özellikle YDS’de) gelen sorulara yakın bir seviyededir. Hedefi yüksek olan adayların bu soruları da eksiksiz çözmelerini ve çözümlerini izlemelerini tavsiye ederiz. (Bu bölümde toplam 10 test/168 özgün soru yer almaktadır.)

Çıkmış Soru Çözümleri
Kitabımızda yer alan tüm konu anlatımlarını ve özgün testleri tamamladıktan sonra geçtiğimiz yıllarda (2013-2023 arası) ÖSYM tarafından yapılmış olan tüm dil sınavlarında (YÖKDİL/YDS/e-YDS/YDT) dil bilgisi konuları ile ilgili çıkmış soruları çözüyoruz. (Bu bölümde toplam 774 çıkmış soru yer almaktadır.)
Tüm bu çıkmış soru çözüm videoları ile ÖSYM'nin son yıllarda dil bilgisi bölümünde ne tarz sorular sorduğunu görebilecek ve gireceğiniz sınavda ne ile karşılaşacağınızı çok daha iyi bilir hale geleceksiniz.


Gramer bölümünde yer alan tüm çalışmaları eksiksiz bir şekilde tamamlayan bir aday sürecin sonunda sınavlarda karşılacağı tüm gramer konularını çalışmış, bu konulara dair 1.000'i özgün, 774'ü çıkmış olmak üzere toplam 1.774 soru çözmüş ve tamamının çözüm videolarını izlemiş olacaktır.

Bu Paket Kimler İçin?

- Bu paketimiz belli bir İngilizce altyapısı olan (A2-B1 düzeyinde) tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YDS/YÖKDİL/YDT sınavlarına girecek olan ve gramer (dil bilgisi) konularını anlamakta ve/veya konularla ilgili soru çözmekte sıkıntı yaşayan adaylar için oldukça faydalı olacak bir paketimizdir.

- Bu paket, sınav kaygısı taşımayan ancak genel/akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen, daha doğru çeviriler yapıp yazdığı makalelerde daha doğru bir dil bilgisi kullanmayı amaçlayan adaylar için de oldukça fayda sağlayacak bir paketimizdir.

Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?

- Paket kullanım süresi 90 gün'dür. Üyelik başlangıcından itibaren 3 ay boyunca paket içeriğinden sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

- Paket içeriğinde, video anlatımların yapıldığı konu anlatımları ile çözümü yapılan özgün testlerin yer aldığı 264 sayfalık "The Ultimate Grammar Book for YDS, YÖKDİL" kitabımız ile anlatımlar sırasında tutulan dil bilgisi notlarının yer aldığı 16 sayfalık "Grammar Notes" dergisi tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.
- Paket fiyatımız KDV dahil 700 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-3 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz tüm banka kartlarına vade farkı ödeyerek 10 aya kadar taksit imkanından da faydalanabilirsiniz.

Sonuç?

Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve Gramer (Dil bilgisi) Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!

İLETİŞİM

Aklınıza takılan bir soru mu var?
Cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Telefon / Mesaj

(532) 494-37-85
Mesai Saatlerimiz
Hafta İçi 10:00 - 17:00

Whatsapp İletişim

Sosyal Medya

İletişim Formu