Okuma Paketi

Okuma Paketinin İçeriğinde Neler Var?

Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL/YDT hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında başarıya ulaşmak için sahip olmanız gereken en önemli beceri olan "Okuma Becerisi"ni geliştirmek için farkı seviyelerde ve farklı türlerde hazırlanmış okuma çalışmaları yer almaktadır.

Paket İçeriğinde Yer Alan Okuma Çalışmaları Nelerdir?

Örnek video derslerimizi henüz incelememişseniz Youtube kanalımızdan videolara ulaşabilirsiniz.

The Ultimate Reading Book for YDS, e-YDS kitabımızdan örnek sayfaları indirmek için tıklayınız.

Bu paketimiz içeriğinde;

- 4 aşamadan/seviyeden oluşan ve içeriğinde 106 farklı metin incelemesi bulunan Essential Reading serimiz,

- 30 adet temel, 50 adet orta-ileri düzey olmak üzere 80 özgün paragrafın çözümünün yer aldığı okuma testleri (240 soruluk okuduğunu anlama testi),

- YÖKDİL öncesinde yapılan ÜDS'lerde çıkmış 30 Sosyal / 30 Fen / 30 Sağlık olmak üzere toplam 90 ileri düzey çıkmış paragraf (360 soru) anlatımı,

- İlk yapılan YDS olan 2013 Nisan YDS'den son dönem yapılan 2023 Nisan YDS'ye kadar yapılmış olan tüm YDS'lerde çıkmış olan toplam 110 paragraf (440 soru) anlatımı,

- Özellikle YDS / e-YDS’ye girecek ve mevcut puanları 65 civarı olup hedefi 90 üzerine çıkmak olan adaylara yönelik hazırladığımız 30 çalışmadan oluşan ileri düzey okuma çalışmamız "Advanced Reading" çalışması yer almaktadır.

- Ekstra içerik olarak ise YÖKDİL adayları için hazırlamış olduğumuz her alana özgü (Sosyal Bil. / Fen Bil. / Sağlık Bil.) 20 temel, 30 ileri seviye olmak üzere toplam 50 güncel haber (Breaking News) çalışması yer almaktadır.*


Paket içeriğini eksiksiz bir şekilde tamamlamanız durumunda toplamda 466 farklı metin okumuş, 1.040 okuduğunu anlama test sorusu çözmüş olacaksınız.

* YÖKDİL alana özgü Breaking News çalışmaları üyelik sırasında seçeceğiniz alana (Fen/Sosyal/Sağlık) göre açılacaktır. Alan belirtmemeniz durumunda Sosyal Bilimler - Breaking News anlatımlarına erişiminiz sağlanacaktır.

Bu Paket Kimler İçin?

- Bu paketimiz belli bir İngilizce altyapısı olan (A2-B1 düzeyinde) ve okuma becerisini geliştirmek isteyen tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YDS/YÖKDİL/YDT sınavlarına girecek olan ve okuduğunu anlamada, hızlı okuma yapmada ya da okuduğunu yorumlamada zorluk yaşayan adaylar için oldukça faydalı olacak bir paketimizdir.

- "Kelime bilgimi okuma becerimle birlikte artırmak/geliştirmek istiyorum..." diyenler için de oldukça faydalı olacak bir paketimizdir. Örnek derslerimizde de görebileceğiniz üzere yaptığımız tüm anlatımlarda önemli gördüğümüz kelimeleri eş/zıt anlamlılarıyla birlikte not ediyor, bunları da listeler şeklinde size sunuyoruz.

- Son olarak, bu paketimiz sınav kaygısı taşımayan ancak genel/akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen, daha hızlı ve doğru okuma ve çeviri yapmayı amaçlayanlar için de oldukça fayda sağlayacağını düşündüğümüz bir paketimizdir.

Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?

- Paket kullanım süresi 180 gün'dür. Üyelik başlangıcından itibaren 6 ay boyunca paket içeriğinde yer alan 130 saati aşkın video dersten sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

Paket kapsamında,
- Video anlatımların yapıldığı okuma çalışmalarının yer aldığı 352 sayfalık "Reading book for YDS, e-YDS" kitabımız*,
- Anlatımlar sırasında oluşturulan kelime listeleri 48 sayfalık 1 dergi şeklinde tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.

* Paket içeriğine yeni eklenmiş içerikler ile ekstra erişim sağlanacak olan Breaking News çalışmaları ve kelime listeleri gönderilecek kaynaklar içerisinde yer almamaktadır. İlgili içeriklere sistem üzerinden .pdf olarak erişebileceksiniz.

- Paket fiyatımız KDV dahil 1000 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-3 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz tüm banka kartlarına vade farkı ödeyerek 10 aya kadar taksit imkanından da faydalanabilirsiniz.

Sonuç?

Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve Okuma Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!

İLETİŞİM

Aklınıza takılan bir soru mu var?
Cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Telefon / Mesaj

(532) 494-37-85
Mesai Saatlerimiz
Hafta İçi 10:00 - 17:00

Whatsapp İletişim

Sosyal Medya

İletişim Formu