YÖKDİL Sağlık Bil. - Deneme Paketi

YÖKDİL Sağlık Bil. Deneme Paketinin İçeriğinde Neler Var?

Bu paket içeriğinde, 6'sı özgün 13'ü çıkmış olmak üzere toplam 19 YÖKDİL Sağlık Bilimleri sınavının ayrıntılı çözümleri mevcuttur.
19 sınav / 1.520 sorunun çözümleri, toplamı 76 saat olan video derslerde Yunus Hoca tarafından ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.

Tüm bu özgün ve çıkmış sınav çözümleri sayesinde gireceğiniz sınavda karşılacağınız tüm gramer yapılarını, önemli kelimeleri tekrar etmiş olacak, eksiklerinizi giderecek ve sınavda karşılacağınız soru tiplerine dair bir bakış açısı kazanabileceksiniz.

Bu Paket Kimler İçin?

- Mevcut YÖKDİL/YDS puanı 40 ve üzeri olup, puanını 65 ve üzerine çıkarmak isteyen adaylar için uygun bir paketimizdir.

- YÖKDİL - Sağlık Bilimleri sınavına girecek adaylar için sınav öncesinde genel tekrarlarını yapmak, eksiklerini tespit edip bunları gidermek ve sınav pratiği kazanmak adına oldukça faydalı olacak bir pakettir.

Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?

- Paket kullanım süresi 90 gün'dür. Üyelik başlangıcından itibaren 3 ay boyunca paket içeriğinden faydalanabilirsiniz.

- Bu paketimizde yer alan ve toplamı 72 saat olan video dersleri 90 gün süresince istediğiniz kadar, sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

- Paket içeriğinde kaynak gönderimi bulunmaktadır* . Paket içerisinde anlatımları yer alan sınavlar ve anlatımlar sırasında oluşturulan kelime listesi dergisi basılı olarak adresinize ücretsiz şekilde gönderilecektir.
* 2018 Mart-Eylül, 2019 Mart, 2023 Mart-Ağustos ve 2024 Şubat dönemi sınavlarına ait soru kitapçıkları (6 dönem) göndereceğimiz kitap içerisinde yer almamakta, sistem üzerinden pdf ve e-Test olarak erişilebilmektedir.

- Paket fiyatı (KDV dahil) 750 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-3 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz tüm banka kartlarına vade farkı ödeyerek 10 aya kadar taksit imkanından da faydalanabilirsiniz.

Sonuç?

Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve YÖKDİL Sağlık Bil. - Deneme Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!

İLETİŞİM

Aklınıza takılan bir soru mu var?
Cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Telefon / Mesaj

(532) 494-37-85
Mesai Saatlerimiz
Hafta İçi 10:00 - 17:00

Whatsapp İletişim

Sosyal Medya

İletişim Formu