0 %

Üyelik Paketleri

  • - Bu paketlerimiz YDS ve YÖKDİL sınavlarına yönelik belli bir dönemi kapsayan paketlerimizdir.
  • - Paketi satın aldığınız günden itibaren gireceğiniz sınav gününe kadar sistemden sınırsız şekilde faydalanmanıza imkân tanıyan paketlerdir.
  • - Birçok aday için en uygun/avantajlı paketlerimiz bu bölümde yer alan paketlerdir.
  • - "İçerik Bazlı Paketler"de yer alan tüm içerikler bu paketlere dahildir. Dolayısıyla bu paketlerimizden birini satın almanız durumunda "Kelime, Gramer, Okuma, YDS Çıkmış Sorular ve YDS/YÖKDİL Deneme paketleri erişiminize açılacaktır.


- Bu paketlerimiz içerik bazlı paketlerimizdir.

- Satın aldığınız paket içeriğinde bulunan ve süreç boyunca bu pakete eklenecek olan tüm yeni video dersleri paket süreniz boyunca sınırsız bir şekilde izlemenize olanak sağlayan paketlerimizdir.

- Sistemimizde yer alan ve toplamı 500 saati aşkın video derslerimizin sadece belli bir bölümünden, belli bir süre sınırsız şekilde faydalanmak isteyen adaylar için hazırladığımız paketlerimizdir.

- Bu paketler kimler için ideal?

Senaryo 1: "Hocam, halihazırda bir kursa devam ediyorum ancak sizin de kelime anlatımlarınızdan faydalanmak istiyorum" ya da "Hocam, kursa gittim ancak gramer noktasında eksiklerim olduğunu düşünüyorum" diyen adaylar için...

Senaryo 2: "Mevcut YDS puanım 60 ve önümüzdeki e-YDS'de / YDS'de 80'e ulaşmak istiyorum. Bunun için de çıkmış soru anlatımlarınızdan faydalanmak istiyorum" diyen adaylar için...

Senaryo 3: "Kelime ve gramer noktasında sıkıntım yok ancak okuma yaparken çok zorlanıyorum. Hem cümleleri çevirmekte hem de hızlı bir şekilde paragrafı yorumlama noktasında sıkıntılar yaşıyorum. Sizin yaptığınız okuma analizlerinin bu noktada bana fayda sağlayacağını düşünüyorum" diyen adaylar için...

Senaryo 4: "YÖKDİL sınavına gireceğim ve sınav öncesinde alanıma özgü hem özgün hem de çıkmış YÖKDİL sorularını çözüp, anlatımlarını izleyebileceğim bir eğitime ihtiyacım var." diyen adaylar için...

... bu paketlerimiz uygun olacaktır.


- Bu paketlerimiz izleme hakkı tanımladığımız paketlerimizdir.

- Kaynak gönderimi bulunmamaktadır.

- Satın olmuş olduğunuz video izleme saatlerinizi pakette yer alan günler (60-120-150 gün gibi) içerisinde kullanabilirsiniz. Bu süre sonunda hesabınızda kullanmadığınız video izleme hakkınız kalmışsa sisteme erişemeyeceğiniz için kullanma imkanınız olamayacaktır.

- Video süresi, sadece videonun oynatıldığı süreyi (saniyeleri) kapsamaktadır. Video ekranı açık olsa da siz videoyu durdurmuş iseniz hakkınızdan düşmeyecektir.

- Aynı videoyu yeniden açmanız ya da video içerisinde ileri-geri sarmanız durumunda da oynatılan süre yine hesabınızdan düşmektedir.

- Bu paketler kimler için ideal?

Senaryo 1:"Önümüzdeki ay yapılacak olan YDS/e-yds'ye gireceğim ve bugün itibariyle sınav tarihine 26 gün var. Bu süreç içerisinde günlük 2 saat video ders izleyebilirim. Hem gramer eksiklerimi tamamlayayım, hem kelime tekrarı yapmış olayım, hem de son 4 dönem YDS'nin çözüm videolarını izlemek istiyorum." diyen bir aday için 60 saatlik bir izleme hakkı yeterli olacaktır.

Senaryo 2: "Geçtiğimiz dönem sınav hazırlık paketinizi almıştım ancak maalesef 52,5'te kaldım. 3 ay sonra yapılacak sınava hazırlanmak istiyorum ama bu süreçte çok yoğun çalışma yapamayacağım bu nedenle YÖKDİL hazırlık paketi benim için fazla gelecek. Zaten elimde kaynaklarınız da mevcut. Sadece içerik bazlı bir paket alırsam da kendimi sınırlanmış hissecedeğim." diyen bir aday için 90 ya da 120 saatlik bir paket uygun olacaktır.

Senaryo 3: "Sınav kaygım yok. Genel İngilizceme / Akademik İngilizceme katkısı olsun, haftada 1-2 akşam açıp okuma anlatımı izleyeyim, arada bir de kelime ve çeviri çalışması yapıp kendimi geliştireyim istiyorum. Elimin altında böyle bir sistemin olması beni çalışmaya daha da motive edecektir." diyen bir aday için 90 ya da 120 saatlik bir paket uygun olacaktır. (Haftalık ne kadar süre ayırabileceğini değerlendirip 4/5 aya göre bir paket tercih edilebilir.)

Senaryo 4: "Youtube videolarınızı izledim ve çok beğendim. Ancak kendimden emin olamıyorum acaba oturup sistemli bir şekilde çalışma yapabilir miyim diye. Uzun soluklu bir paket almadan önce hem kendimi hem de sisteminizi bir test etmek istiyorum." diyen bir aday en alt paketimizi alabilir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.

YDS/YÖKDİL/YDT Sınav Takvimi


SınavSınav TarihiKalan Gün
2020-YÖKDİL/2 13 Aralık 202048


e-YDS Sınav Takvimi


SınavSınav TarihiKalan Gün
2020 Ekim e-YDS 17 Ekim 2020 -9
2020 Kasım e-YDS 14 Kasım 2020 19
2020 Aralık e-YDS 19 Aralık 2020 54